Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 10 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés

A barátaimmal poharazás közben szóba került, hogy mennyi az alsó korhatár amit meghúzok magamnak ismerkedés terén. 26 évesen azt mondtam hogy -10 év. Ki is kelt magából mindenki hogy mekkora egy pedofil vagyok meg ilyenek, de nem igazán értem miért.


A szüleim közt 10 év különbség van, a nagyszüleimnél szintén 11.


Mondják hogy ez már más kor, más világ, de a környezetemben nem ezt veszem észre. Az egyik nővérem és a férje közt 8 év, a másiknál 6.

A szomszéd 17 éves kiscsaj egy nálánál 8 évvel idősebb sráccal jár. A legtöbb munkatársamnál is ez a felállás. A kollégám most vett el egy nálánál 7 évvel fiatalabb nőt, a legjobb barátom mostohaanyja pedig 3 évvel fiatalabb mint ő maga. Vagyis ott 20 év a korkülönbség.


Na már most akkor nem igazán értem hogy most miért gond az hogy 16 évesnél húzom meg a határt jelenleg.


2016. okt. 14. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy 90 es 80 van sok de magamat 16 evesen nem tudnam elkepzelni 26 eves pasival...

De ez persze fugg a sractol is

2016. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Akkor járjál kis taknyokkal és sírjál hogy lóf...t sem nyújtanak!


10 év korkülönbség az tökéletes.

2016. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
en meg siman jarnek titokban 15evvel fiatalabb lannyal..
2016. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha nem azonos evben es azonos honapban szuletetek az pedofila


de akkor komlyan nemnakarnak pedofilok lenni azok azonos napon szuletettekkel tartanak kapcsolatot


szoval mekkora pedosag ha par ev kulonbseg van hatalmas!

mert az teljesen mas vilag idogep kell hozza hogy contact ba kerulhes veluk

2016. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Mivel szexualitas kategóriába irtad, ezert remelem nem baj, ha ugy válaszolok mintha szexkapcsolatról kérdeznél...


Köztünk 24 ev a korkülönbség (en 18/L o 42/F) es minden tökéletes.:D

Eloszor en sem akartam elhinni,hogy egy apamkoruval kefélgetek, de rájöttem, hogy 'ilyenkor' (marmin szexkapcsiban) qurvára nem számít. Belegondolsz persze, hogy a társadalmi normák szerint ez nem helyes, de akkor is. Ne mindig aszerint eld az életed. :)

2016. okt. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 10 év alapból nem sok, bár én idősebb vagyok nálad és a -10 év már a huszonévbe esik. Volt már 5 évvel idősebb partnerem és voltam szerelmes 9 évvel fiatalabba is. Általában ha megismerek és megszeretek valakit, nem szoktam foglalkozni azzal, hogy egykorúak vagyunk-e, nem is feltétlenül tudom a korát elsőre.


De 18 éves kor alatt én biztosan nem kezdenék senkivel. A közös érdeklődés, elvek a legfontosabb, márpedig egy iskolás korú emberrel az nem lenne meg.

2016. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10 év korkülönbség nem sok,ha mondjuk 20-25 feletti emberekről beszélünk.De egy 26 éves mit akar egy 16 éves gyerektől?Szexnél többet nehéz elképzelni,max akkor,ha a 26 éves gyerekes,a 16 pedig érettebb a koránál.Bár az az igazság,hogy ebben a korban csak érettnek hiszik magukat,de valójában még semmi élettapasztalatuk sincs.

20L

2016. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van velem egy hónapban született kollégám, ha egy napra össze volnánk zárva, 10 percenként elhánynám magam.

Fontos a kor... de inkább az emberre kell figyelni.

2016. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!