Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha nagyon izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha nagyon izgat a gondolat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék együtt lenni idősebb nővel, de idáig nem volt rá alkalmam. 28 éves vagyok, és már egészen tini koromtól ez az egyik gyengém. Úgy érzem nem tudnék nyugodt szívvel komoly kapcsolatba lépni, amíg ezt a kis álmot valóra nem váltom.


- Prostihoz nem szeretnék menni, mert nagyon nem az én stílusom.

- Társkeresőn nem zargatnám a nőket, nem ilyen kapcsolatot keresnek.


A kérdésem az lenne, hogy hol próbálkozhatnék ilyen téren? Létezik erre külön társkereső, vagy hasonló?



2016. szept. 23. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Idősek otthona? Elfekvő?
2016. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szar neked. Én 21 évesen már 37 éves nővel, 22 évesen 40 éves nővel voltam. Utóbbi ráadásul tényleg csini, kétgyerekes elvált anyuka volt.


Ja amúgy tanács: Idősebb nőcikkel a netes társkeresőkön érdemes ismerkedni, még akkor is ha mondjuk korodbeliekkel vagy fiatalokkal való ismerkedésre nem használod. Én is ott ismertem meg őket.


TÁRSKERESŐN IS LEHET SZEXKAPCSOLATOT TALÁLNI. Ezt azért írom így, mert látom sajnos tévesen azt hiszed, hogy társkeresőn csak tartós kapcsolatra lehet találni nőket. Hát nagyon nem. Én is onnan a két nőcivel az egyikkel az elsőn, a másikkal a harmadik randin feküdtem le.

24/F

2016. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2-nek igaza van.Az a baj, hogy 28 éves vagy, de úgy gondolkozol, mint egy 18 éves.Nagyon nem ismered a nőket, jó hogy nem jön össze a dolog.A társkeresőn tényleg csak a műsor megy, keresik a nagy szerelmet, de ha van lehetőségük kefélni egy jót, nem fognak nemet mondani. Saját tapasztalat. Egyébként az se mindegy, hol laksz.
2016. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!