Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Monokinis napozás, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monokinis napozás, ha a bimbót leragasztja a lány? Láttál ilyet már?

Figyelt kérdés

Elég régen láttam egy filmet. Nem is emlékszem a film történetére, de semmi lényeg. Volt viszont benne egy jelenet a tetőn, ami egy napozó terasz volt. Csak lányok napoztak, talán lány iskola volt. Feljött egy nő és ahogy vetkőzött egy kis kör alakú ragaccsal leragasztotta a bimbóját, és kínálta a monokiniző lányoknak, de ők nem kértek belöle. Időnként találkozom képekkel, amin le van ragasztva a lány bimbója a strandon.

Látott-e már valaki ilyet élőben, vagy tud-e valami bővebbet erről?

Lányoktól kérdezném, hogy egy leragasztott bimbó adna-e annyi önbizalmat hogy így monokinizetek?

Megadja ez a kellő intimitást?


2010. ápr. 25. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem. Eleve azért sem, mert elég nagyok a melleim, emiatt egy kicsit meg vannak ereszkedve. Hát igen... A gravitáció a nagy mell ellensége...
2010. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ku.vás és ha a gyerekeimmel kirándulnánk pl és a strandon egy ilyen nőt látnék hát nagy valószinüséggel leosztanám...
2010. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem csak amiatt ragasztják le, ott a bőrrák kialakulásának is nagyobb az esélye.
2010. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem semmi bajom a monokinizéssel, anyukám még kiskoromban is monokinizett (nálunk a családban sem divat a szégyenlősködés, nem értem mi olyan furcsa egy női mellen, hogy egy gyerek ne láthatná, természetes dolog), mondjuk olyan ne tegye aki hát hogy mondjam nem szalonképek (pl. Olaszországban 60 éves nagymamák köldökig érő csöcsökkel egy szál bugyiban napoznak, nagyon sok ilyennel találkoztam). Én magam nem monokiniznék, mivel igaz, hogy formás a mellem és nem lóg, de nem túl nagy méretű.

22N

2010. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na és ha kicsik az ne tartson vissza!!!
2010. ápr. 29. 00:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Találtam képet a kérdéshez: [link]
2010. júl. 5. 00:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan helyeken szokták leragasztani a bimbót, ahol tiltott a monokinizés,de a konkrét törvény szó szerint úgy fogalmaz, hogy a "mellbimbónak takarva kell lennie".

Így eleget tesz a törvénynek (nem büntethető),lényegében mégis monokinizik.

2011. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!