Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez féltékenység lehet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez féltékenység lehet? Vagy mi lehet az oka? 20/l Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez. Az exem legjobb barátjával jóban voltam, azt akartam hogy ős is boldog legyen és találjon barátnőt de mikor alakult neki valami rosszul éreztem magam.

Most ugyanez van. A barátom legjobb barátja most ismerkedik egy csajjal és ugyanúgy rosszul érzem magam de nem tudom miért.(pedig azt akarom hogy boldog legyen mert jóban vagyunk)

Miért lehet ez?


2016. okt. 16. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez már megfigyeltem több lánynál is, hogy mondjuk haverok vagyunk, és amikor én kezdeményezek, vagy próbálkozok egy lánynál, akkor furcsák távolságtartók lesznek. Szerintem az a helyzet, hogy ő nektek, mint haver tökéletes, és nem a boldogságot akarjátok tőle elvenni, hanem tudjátok azt, hogy így rátok kevesebb ideje lesz, úgymond nem ti lesztek az "első számú nők" az életében.
2016. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!