Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar, ha a barátnőtök teste nem tökéletes?

Figyelt kérdés
Szép alapvetően, de vannak hibák. Pl: nagyon kicsi túlsúly, néhol egy-egy apró seb, heg, stb. Ezek sokat rontanak az iránta érzett vonzerőn?
2016. okt. 16. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem.
2016. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én örülök, hogy a testem nem tökéletes, legalább ki tudom szűrni azokat, akik túlzottan külsőségorientáltak. Legalább nem a gyerekünk születése után derül ki, mikor bejelenti, hogy "bocs, striás lettél, már nem tudlak megkívánni, ezért keresek egy hamvas és tökéletes csajt".
2016. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Titusztitusz ***** válasza:
47%
Kissebb testi hibák nem szoktak zavarni,végülis senki sem tökéletes,de azért ha már kicsit túl sok testi hiba van egy nőn,az már tényleg kicsit zavarni szokott...
2016. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Tökéletes testet, nem láttam még, de nem is keresek.

Nekem, pont úgy jó a párom ahogy van. Kis gyerekkori sebek, pár műtét nyoma, pár égésnyom, stb.

2016. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
zavar
2016. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Épp, hogy emeli a vonzerőt! :)
2016. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Senkinek nincs tökéletes teste, így azt keresni merő butaság lenne.
2016. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem inkább az zavarna, ha tökéletes lenne.
2016. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Hegek, sebek, foltok... mindenkinek vannak, nekem például az arcomon is van egy heg, eddig egy barátnőmet sem zavarta (persze van nő akit igen, ők nem kedzdenek velem), és én is húsvér nőkkel jártam, akiknek volt ilyesmi a testén. Ez ellen tenni sem lehet sokat, nem kell vele foglalkozni.



A túlsúly már más kérdés, van akinek jól áll, de ha zavarja az embert, akkor az ellen aztán tényleg nem nehéz tenni, csak elhatározás kérdése.

2016. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Az a jo. Kiegészitjük egymást mert az én testem tökéletes. (ÉS NAGYON! szerény vagyok! meg egy kicsit hazudos.)

Te ezt most komolyan kérdezted?

2016. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!