Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha a barátnőtök/barátotok csak megnézi az üzenetetek de nem válaszol?

Figyelt kérdés

Közben pedig aktív facebookon/viberen/whatsappon, mindenhol...

Nektek is rosszul esne? Én nem vagyok féltékeny, nem hiszem hogy más csajjal beszélget, maga a nemtörődömség esik rosszul, hogy tudom hogy online, gépezik és filmet néz és nem hajlandó egy rövid választ sem írni. :(


2015. okt. 1. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
De, rosszulesne, szerencsére sosem csinál ilyet és én sem. Ha nem válaszol, akkor valami fontos dolga van, nem 9gagezik helyette, az meg érthető.
2015. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha neked nem válaszol, de látja, akkor le vagy szarva. És de, kezdhetsz gyanakodni. Mert ha nem törődik veled, akkor is azért az gáz.
2015. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:
Nem... Mivel nem csak a másik van a világból... Sosem értettem és sosem fogom megérteni a folyton egymáson lógó párokat... Azért mindkét félnek jobb ha megvannak az önálló dolgai is... Különben csak egy boldogtalan kapcsolatuk lesz ahol senki sem önmaga...
2015. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy túl sok dolgot írtál neki, amik őt nem érdeklik, vagy csak egyszerű fecsegés volt, és neki nem volt kedve ilyen irreleváns dolgokról beszélni... De persze ezek csak ötletek, mert így látatlanban nem tudom miről beszélgettetek
2015. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!