Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gyerekes? Utáltam de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyerekes? Utáltam de példákép lett. Hogy legyek ilyen mint ő?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki nem volt túl szimpi sosem mert nem rokonlélek már külsőre sem. Aztán láttam a pasijával és reméltem hogy a bátyja hogy próbálkozhassak Nála, de a pasija volt. Nagyon mázlista a csaj, van valami pasijában. Vagy inkább sok minden van benne! :D Mindig is egy ilyen különleges pasiról álmodtam, aki mindamellett hogy kifejezetten jól néz ki, még belsőre éa szellemileg is nagyon ott van, és van egy ilyen különleges kisugárzása. A pasija teljesen lenyűgözött, irigylem a lányt érte, de nem hajtanék rá foglaltra!

De nem tudom utálni a lányt, mert közben egyszer "megmentett" egy cigány fickótól aki belém kötött.

Gyakorlalag ez a lány lett a példaképem, hogy felszedett egy ilyen srácot és még az is ahogy leszerelte a cigányt aki belekötött egy békés járókelőbe, azaz épp belém.


2016. okt. 17. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitiv dolog benned hogy elismered az erenyeit meg akkor is ha irigy vagy ra. Azt is jo olvasni hogy nem hajtanal ra a pasijara. Lehet meg kellene ismerned, ki tudja, akar egy igen jo baratsag is kialakulhat koztetek.
2016. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!