Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi visz rá egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi visz rá egy 30 éves szép nőt arra, hogy 2 gyerekes válófélben lévő apukával kezdjen ki?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem, vágy, vonzalom, kémia, őrület. "A vágy kegyetlen" - nem biztos, hogy tekintettel lesz a családi állapotra.
2016. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert az apuci válik és új életet akar kezdeni és lehet, hogy éppen ez a nő lesz az új párja.

A nő nem rondít bele egy kapcsolatba!

Azért, mert egy férfinak van két gyereke, attól nem ismerkedhet új nővel, ha már válik?

Szerinted akkor egy 30 éves egyedülálló nő, nem ismerkedhet ilyennel személlyel?



Miért tetted fel a kérdést egyébként?


A nő cselekedete teljesen normális!

2016. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért nem egy egyedülállót szed fel, ha amúgy is jól néz ki, bárkit megkaphatna. Miért jó neki egy 2 gyermekes, aki lehet h több gyereket már nem akar.
2016. jún. 14. 21:21
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Irigy exfeleség lehetsz, aki azt hiszi csak apuka pénzére hajthatnak jónők? Esetleg lekoptatott pasi, aki nem tudja miért nem őt választották?


Egyszerűen a nő vonzónak, viccesnek és intelligensnek találja a férfit.

2016. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy nem akar még gyereket? És az a férfi is a papírmunkák után már egyedülálló lesz, erről csak ennyit.


Egyébként meg, neked ehhez az egészhez mi közöd?

Neked nem teljesen mindegy, hogy az a nő kibe szeret bele?

2016. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő akar gyereket, nekem nem is lehet pl. Akkor most mi van?

Miért ne tetszhetne egy két gyerekes férfi? Nyilván ha szeretem, akkor a gyerekeit is elfogadom. Vagy mi van ebben olyan botrányos? Nem értem.

2016. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Khm Khm. Ha válófélben van, feltételezem, nincs együtt az exével. Ergo egyedülálló:)
2016. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igaz, nincs közöm hozzá, csak kíváncsi vagyok, hogy mi jó lehet neki ebben. Nem írtam semi sértőt, csak egyszerű kérdést tettem fel. Miért kell nekem ugrani?
2016. jún. 14. 21:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neked valamit ez a szó,hogy szerelem?
2016. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
há kivelkezdjen? a pékkel? a köművessel ? az ügyvéddel? a sündőrrel? nem mindegy neked? :-p menj ,mond meg neki ,hogy szerinted kivel kéne kezdjen.
2016. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!