Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos egy pasinak, hogy vékony legyen a barátnője?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
nekem az fontos h kicsit husi legyen
2016. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
amugy sokat dob egy baráti összejövetelen egy vékony csaj.. nekérdezd miért
2016. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
nekem 160 kilóig bármilyen súlyú lány jöhet.
2016. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Az én barátom a vékony lányokat preferálja, mégis velem akar lenni, pedig volna lehetősége vékony lányt szerezni :)
2016. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nah, vajon miért... kérdező, neked melyik tetszik jobban?


[link]


Ezért.

Nem tudom, miért nem lehet elfogadni, hogy sokunknak ez:

[link]

igenis vonzóbb, mint ez:

[link]

Mi ebben olyan rohadtul furcsa, és érthetetlen, de komolyan...?

Nyilván vannak olyan férfiak, akik a dag... khm... teltkarcsú alkatra buknak, keress olyat, akinek úgy tetszel, ahogy vagy, és kész! Ennyi!

(Azt meg sem merem említeni, hogy esetleg netalántán akár... de tényleg csak egy icurka-picurka lehetőségként... szóval akár le is fogyhatnál, ha ennyire zavar, hogy a többségnek - ? - nem jössz be...)

2016. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Az 5 - ös nagyon jól leírta. Egyszerűen szebb a vékony és kész. Bocs. Tök mindegy hogy nő vagy férfi. Persze mindenkinek a párja a legszebb és ez így van jól, de azért mindenki tegye a szívére a kezét: Melyikre kellemesebb ránézni?


Azt meg hagyjuk már, hogy egyenlőségjelet teszünk a koplalás meg a vékonyság közé. Hülyeség. A legtöbb fogyózó PONT NEM VÉKONY, hanem van rajta jócskán felesleg... :D Ez az anoreciát kiáltás csak egy divat lett, mert sok a túlsúlyos. Én is nagyon vékony vagyok, kis 45 - max. 50 kg - os alkatom van, pont ma beszéltük az orvosommal hogy egyszerűen kicsi és gyenge csontozatú vagyok. Ez van. Viszont nagyon egészséges vagyok és nem éhezem. :) Már gyerekeim is vannak, nem tizenéves vagyok. Szóval jó előre felhívom a figyelmet, egyszerűen nincs semmi ráció a vékonyak támadásában - mert az valahogy mindig eljön az ilyen kérdéseknél, cikkeknél. Egészségesebb és jobb ránézni, mint a 100 kg - ra. Az én férjem is rosszul van a hajtogatható zsírtól. És? Nem is egészséges azt a sok plusz zsírt cipelni 0-24-ben. Egyszerűen csak ezekért.

2016. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Fú, én nem tudom, de ez a pirított ri-banc szolis bőr már nem kiment a divatból? :D
2016. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Gratula, megfogtad a lényeget. Pacsi!

Már csak azt várom, hogy a kérdezőnk (vagy más) leírja, hogy természetesen egyik sem tetszik neki, mer' szörnyű a fejük. Na én feladtam, pá!

2016. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
#5-ös jól leírta, nyilván vonzóbb egy vékonyabb lány, meg nőiesebb, ha ideálisan formásak az idomjai.
2016. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért nehéz felfogni, hogy mindenki mást tart vonzóbbnak. A legtöbben a náluk kisebb testalkatú nőkhöz vonzódnak, és mivel egy 50kg 165 cm magas nő majdnem minden férfinál alacsonyabb és soványabb ő fog kelleni a többségnek.


Az meg a génjeiben van a férfiaknak, hogy a náluk kisebb nőkre bukjanak.


Vannak akik mást kedvelnek, de ez viszonylag ritka.


Egyébként szerintem a husibb nők is tudnak szépek lenni, és a vékonyak is.


Én nálam nehezebb és magasabb férfit keresek. Gondolom te is.

2016. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!