Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék menő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék menő?

Figyelt kérdés
Ez nem egy tipikus loosernek az írása!! Én jövőre megyek gimnáziumba és mivel lehetne bevágódni a társaságban vagy ,hogyan kéne viselkednem. Amúgy sok barátom van és elég társaságközpontú ember vagyok ,de érdekelne ,hogy mi a véleményetek. És tudom ,hogy pia,cigi,VP,joint stb.. De ettől független válaszokat kérnék ha lehet. Köszi Egy 14 éves fiú...
2010. ápr. 26. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ne legyél műmájer mert az a leggázabb!
2010. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a cigi meg apia nemmenő fuj!! szivar,és abszint na az menő
2010. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A cigi,meg a pia,meg a kábítószer általában arra jó,hogy elüldözd a létező összes lányt.Ha azért akarsz menö lenni,mert be akarsz csajozni,akkor add önmagad,ne igyál,meg drógázz(ez a te dolgod, te tudod..,ezzel nem azt akarom mondani hogy mit csinálj:D)Ha lányt akarsz,akkor a legjobb ha önmagad adod,és figyelmes vagy velük:Ez általában bejön...15/fiú
2010. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

b*zmeg legyél izmos, jó humorú és nézz ki jól

járj jó cuccokba

a drog, a pia meg a cigi eszedbe ne jusson mert szart se érsz vele csak kinyírod magad

2011. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!