Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas nő hordjon magassarkút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nő hordjon magassarkút?

Figyelt kérdés
Fiúk, mit gondoltok, a magas nőkön (180 körüli vagy még magasabb) jól áll a magassarkú vagy inkább nevetséges? Zavarna ha a magas barátnőtök magassarkút hordana?
2016. okt. 19. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Amikor meglátok egy ilyen nőt, mindig az jut eszembe, hogy ezt miért kellett. Amúgy annyira nem érdekel a dolog, nem zavar, vagy ilyesmi.
2016. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Én azt sem értem, hogy az alacsony nők miért hordanak magassarkút. Egyáltalán nem néz ki jobban tőle egy nő sem, csak kínozzák magukat vele.
2016. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én hordok időnként magassarkút, de olyat, ami kényelmes, szóval nem kínzom magam vele. Megválogatom a cipőimet, ami kényelmetlen, azt meg sem szoktam venni. A cipőim átlagos sarokmagassága 5-6 cm. Vannak pocsék kialakítású, tartós viselésre alkalmatlan cipők, de ez sarokmagasságtól független, törte már fel a lábamat sportcipő is. Aki kínozza magát, és számára kényelmetlen cipőt hord tartósan, az meg az ő baja. Na, ennyi az off kategória.


Kérdező, nőként szólok hozzá, elnézést, de remélem, nem baj. Vannak magas nők, akiknek nagyon jól állnak a magassarkú cipők, némelyiküket irigylem is, mert olyanokat hordhatnak (hordhattok), amilyeneket az én kicsi lábamra nem gyártanak, de nekem is tetszene, csak ekkora méretet nem lehet kapni. Van pár ilyen barátnőm, és egyáltalán nem néznek ki hülyén magassarkúban. Persze, ehhez az is kell, hogy az egyéniségükhöz illő legyen a viselet, és a ruházattal legyen összhangban, szóval ha nem passzol hozzád és a ruhádhoz, az sarokmagasságtól függetlenül hülyén fog festeni (mondok egy példát, bár ez pont nem nő, egyszer láttam egy srácot fekete öltönyben neonzöld sportcipővel).


Különben mindig lesz, akit zavarni fog, és olyan is, akit nem. Viszont ha részedről az összhang és a kényelem megvan, akkor viseld egészséggel. :-)

2016. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Hordj nyugodtan, ha tetszik, és ha egy törpilla pasas beszól érte, simogasd meg a kis fejét, mintha a fiad lenne :D
2016. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
191 magas vagyok. 180 cm magas nő is felvehet mellém, elfér :) meg tetszik is
2016. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények itt is. Nekem a barátom 188, én 182 vagyok. Azt mondja nyugodtan vegyek magassarkút, mert azzal is maximum akkora lennék, mint ő (5-6 centinél magasabbat úgyse vennék fel). Nagyon tetszenek a magassarkúk, de félek hülyén néznék ki benne, plusz járni se tudnék, sosem volt még ilyen a lábamon.
2016. okt. 19. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan felveheted, főleg ha a párodat sem zavarja.

Járni azért tanulj meg benne, ne egész napos programra viseld első alkalommal.

2016. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért 5-6 cm-es sarok nem annyira magas, és ezek között vannak nagyon jó kialakítású fazonok, amikben lehetetlen nem tudni járni.
2016. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!