Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 40-éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 40-éves koráig nem igen találta meg az igazit, akkor már kicsi rá az esély, hogy megtalálja?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsi rá az esély. Igaz, én fiatal vagyok, de ha ma elhagyna a párom, a holnapra "új napként" tekintenék... a szabadság is jó egy bizonyos fokig. Minden nap van esélyed megtalálni az igazit, ha csak nem vagy patológus, aki 24/7-ben boncol és mellette nincs élete. Akkor nehéz. Mivel foglalkozol, szoktál-e kimozdulni és van-e hobbid? Ja és, te vagy a nő, vagy te vagy a férfi?
2016. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok , két nagy gyerekem van és egy nem túl boldog kapcsolatom . Ez a férfi nem a gyerekeim apja .
2016. okt. 19. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindig azt tanácsolják, hogy beszélj a pároddal a dologról és próbáljátok meg rendbe hozni...


Az én személyes véleményem pedig az, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Kell egy kis vérfrissítés. Kezdd újra nélküle, mármint tedd ki a szűrét és kezdj magaddal valamit. Lehet beletelik fél év, mire új partnered lesz, de ha oda figyelsz magadra és mersz válogatni, akkor az a férfi klasszisokkal jobb lesz, mint a mostani, vagy akármelyik másik. Nem kell elhamarkodni a párválasztást. Sokan ezt cseszik el, hogy muszáj valakivel összejönniük, holott az ember egyedül is tök jól boldogul egy ideig...

2016. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy amíg van reális esély a problémák megoldására, addig érdemes megpróbálni megoldani, de ha erre már nincs esély, akkor haladéktalanul lépni kell, mert mindenki életét megmérgezi, a tiédet a párodét, a gyerekekét...

Természetesen vannak speciális esetek is, de azzal azért a legtöbb ember nem találkozik.

Az igazi megtalálásában meg nincs korhatár.

2016. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább ideje lenne felnőni, és elfelejteni, hogy van olyan hogy igazi. Miért, a mostani hamisítvány!?

Olyan van, hogy működő párkapcsolat és összeillő emberek.

Ha eddig nem tudtál ilyet átélni, akkor elég valószínű, hogy benned (is) van a hiba. Mindegy, hány kapcsolatot dobálsz el, viszed magaddal a problémát és a rossz mintákat az új kapcsolatba is.


Csak egy idő után arra fogsz ráeszmélni, hogy már nem igazán kellesz senkinek.

2016. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

# 3: Nagyrészt egyetértek azzal, amit írsz, kivéve az elejével. Szerintem igenis megéri megpróbálni megjavítani a kapcsolatot, akkor is, ha nem sikerül. Hogy miért? Amikor a házasságom romokban volt, mindent megpróbáltam, hogy helyrehozzuk. Feltártuk a problémákat, egyenként megvizsgáltuk, hogy orvosolható-e, törekedtünk a megjavítására - bár inkább csak én. Nem sikerült, DE:

-Szembenéztem önmagammal, megtudtam, hogy milyen hibákat vagyok hajlamos elkövetni egy kapcsolatban. Ezeket a mostani kapcsolatomban már NEM követem el.

-Megismertem az igényeimet, hogy mi az, ami igazán fontos számomra, és mi az, ami kevésbé... ezekre már a társkeresésnél gondosan ügyeltem.

-Megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor a párom nem hallja meg a problémáimat és nem törekszik az igényeim kielégítésére, ezért most százszor jobban értékelem a jelenlegi párom, aki már az első jelzésnél odafigyel és nem hagyja elmérgesedni a problémákat.

2016. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Sosem tudod meg, ki volt az igazi, csak az életed végén. Amúgy, ha kapcsolatban vagy, előbb azt zárd le, utána is ráérsz keresni másikat. Egyedül is jobb, mint egy rossz kapcsolatban.
2016. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mamám 60 évesen találta meg.
2017. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!