Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a helyzetet, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a helyzetet, szerintetek mi folyik itt? Hogy lassíthatnám le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel elkezdtem barátkozni,de azért mert ő nagyon nyitott volt és ment minden lányhoz barátkozni,láttam másokat is elhív jobbra balra,így amikor engem hívott nagyon örültem neki,mert nincs túl sok barátom és jó volt valakivel lógni.Amúgy is szeretem a fiúk társaságát. Teltek a hónapok és a lényeg,hogy kezdtem ráeszmélni,hogy többet akar tőlem pedig teljesen megnyíltam előtte és tudta,hogy mi a helyzet velem,hogy én nagyon labilis vagyok az exem miatt és nem akarok senkit. Közben egy barátja mesélte nekem,hogy a srác folyton csajozik és próbál felszedni egy lányt. Szóval én visszautasítottam a srácot amikor nyíltan elmondta,hogy járni akar velem. Pár hétig nem beszélt velem ,de azátn újra barátkozni kezdtünk és folytatódott baráti kapcsolatunk. Eltelt több mint egy év és még nagyon sokáig éreztette velem,hogy többet akar,de aztán valahol végleg lemondott rólam. Most 2 hónapja kiderült,hogy van barátnője aminek nagyon örültem és végre ellazultam,mert végre azt éreztem,hogy nem kell félnem nem akarhat most már semmit,nem érthet félre semmit. És 100% jobban éreztem magam most már vele, és látni kezdtem benne a férfit, sokkal jobban felnézek rá,mert ezelőtt nagyon gyerekesen viselkedett.Nem csoda,hogy nem járt vele senki sem,nem lehetett bele szerteni, a lényeg ,hogy megint egyre furcsább,mintha még mindig szeretne,egyre furcsább kijelentéseket célzásokat tesz. Nem tudom ő vajon még mindig engem szeret? Természetesen ha együtt van még a lánnyal én nem jönnék vele össze,sőt lehet anélkül sem. Igazából nem tudok semmit,szerintetek mi lehet?
2016. okt. 20. 22:57
 1/4 Fish1 ***** válasza:

Ha folyton csajozott korábban is, akkor szerintem nem voltak komolyak a szándékai, maximum szexre kellettek neki a csajok.

Ha téged szeretne, akkor szerintem nem jött volna össze mással.

Az meg, hogy most újra csapja a szelet, nekem olyannak tűnik, mintha most is csak szexre menne. Mert eddig nem kapott meg és ezt bizergálja a csőrét. Mennyire lehet komoly egy olyan pasi, akinek barátnője van, de emellett másfelé kacsintgat?...

2016. okt. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem valamivel foglalkoznod kéne, mert túl sok időd van butaságokon gondolkodni. szerintem mondjuk fiúzhatnál vagy valami. ha egy évig semmi nem volt, miért pont most lenne?
2016. okt. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért nem volt senkim ,mert én nem akartam senkit , mint írtam a történetben túl vagyok egy nagyon hosszú kapcsolaton és azóta másképp állok a dolgokhoz. Talán az elmúlt egy-két hónapban kezdtem el újra azon gondolkozni,hogy lehet meg kellene újra próbálni,de még mindig nem vagyok benne biztos,csak most érzem azt először ,hogy van bennem hajlandóság az újra.

A srác viszont folyton bizonygatja,hogy ő soha nem csalná meg a barátnőjét meg náluk a családban is lenézik az ilyet. Azt viszont bevallotta,hogy tényleg próbálkozik ,mert jó lenne már egy barátnő neki,de azért nem mindegy,hogy milyen és pont azért kedvel engem,mert én nem adom magam könnyen plusz annyira jól elvagyunk.

Amúgy azt nem tudom,hogy még mindig együtt vannak-e a lánnyal majd megkérdezem tőle legközelebb, őt ismerve nem csodálkoznék ,ha már nem :d Egyébként ez a fiú nem néz ki rosszul tehát nem a külsejével van gond, igazából ,mint írtam furcsán gyerekes a viselkedése,nem férfias túlzottan, de az utóbbi időben sokat javult ,bár arra gondoltam ez inkább annak köszönhető ,hogy már nem akar görcsösen megfeleni nekem.

2016. okt. 21. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyit foglalkozott veled ,akkor biztos, hogy odavolt érted, fontosabb voltál neki bárkinél, de te nem értékelted őt, ezért próbálkozott másoknál és végre talált is mást, akit boldoggá tehet. Te nem hagytad, hogy szeressen, hát akkor ezt a törődést másnak fogja megadni, ez a hajó már elment...Csak tudnám, hogy az emberek miért mindig akkor eszmélnek rá, hogy mennyire fontos nekik valaki, amikor már nem lehet az övék, miközben hónapokig ott volt az orruk előtt...
2016. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!