Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye elvárás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülye elvárás a nőknél, hogy a párjuknak magasabbnak kell lenni nála?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 11:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem hülye elvárás! Hogy, néz már ki amikor magasabb a csaj a pasijánál!? Sajnos szoktam ilyet látni, és olyankor nem tudom hogy sírjak vagy nevessek
2016. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Volt nalam alacsonyabb baratom (173 - 166 cm kulonbseggel), soha tobbe, koszonom. Nincs kedvem tobbet automatikusan gornyedni, elegans helyeken nem a ruhamhoz illo cipoben megjelenni, meg ahhoz se nagyon, hogy gyerekmeretu ruhakat mossak a ferfinak, akire elvileg fel kene neznem, es ferfikent tisztelnem ot. Tudom, hogy faj, de a ferfi a legtobb nonek 180-tol kezdodik.
2016. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%

#2


A férfi nem a magasságától lesz férfi.

2016. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Ahonnan a férfiaknak az, hogy a nőnek vékony(abb)nak kell lennie.


A férfi a magas, erős, nagydarab védelmező, a nő aki védtelen, törékeny és kicsi.

Ezért vonzódnak a nők magas pasikhoz, a férfiak meg a vékony csajokhoz.


Egyébként nem hiszem, hogy annyira irreális elvárás lenne, hogy legyen 155 centinél magasabb. :P

2016. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%
A nőknek sok elvárásuk van. A férfi legyen jóképű, határozott, kedves, legyen tapasztalt szex terén, mert egy szűz férfit le se szarnak a nők, legyen a férfi magasabb náluk, legyen izmos, legyen jó állása, legyen a férfinek saját háza, saját autó, esetleg motor, mert vannak nők, akik a motoros férfiakra buknak jobban. Szóval, ha ilyen férfi vagy, akkor mindig lesz nőd. A többi férfinek meg ritkábban lesz, vagy soha nem lesz nője. Persze sokan járnak prostikhoz, de én pl. nem fizetnék egy nőnek se azért, hogy megdughassam.
2016. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Igen, sajnos vagy nem sajnos, de úgy van, ahogy a második írja. Én 171 centi vagyok, és alapból egy fiúsabb külsőm-belsőm van. A vékony srácokra ugyanúgy nem tudok férfiként tekinteni, mint az alacsonyakra. Én mindig olyan férfit kerestem, aki mellett nőnek érezhetem magam, és ebbe beletartozik a testalkat is. Persze le lehet szólni meg pontozni is, hogy mekkora szemét vagyok, amiért esélyt sem adok egy alacsony férfinak, aki ilyennek született, és nem tehet róla. Nos, a nők is olyannak születtek, hogy a nagy termetű férfiakat találják vonzónak, és a kisebbek iránt nem alakul ki bennük szexuális vágy. Nem tudatosan elutasítják őket, hanem ha a fejükre állnak sem fogják tudni szeretni őket. És ennek szimplán evolúciós okai vannak. De persze nyilván van kivétel, én most csak azon nők nevében írtam, akiknek nem kell alacsony pasi.
2016. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
58%
Én kíváncsi lennék milyen érzés lehet, ha a barátnöm magasabb nálam. De még nem találkoztam nálam magasabb nővel. A legmagasabb 180cm volt. Ha felhúzott egy 10 centis magassarkút akkor volt olyan magas mint én, de nem magasabb. Amúgy évek óta egy 170 centis pasival van. Ő az élö példa, hogy nem minden nőnek elvárása az, hogy a férfi legyen a magasabb.
2016. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos tényleg sok pofátlan, pénzéhes csaj van! Nekem tuti hogy nem kéne ilyen! Én 197cm vagyok ! Viszont imádom az alacsony lányokat:) persze az se baj ha magas egy lány :) Nekem nem a külső a fontos! Sajnos a legtöbb lány nagyon felszínes és tényleg azt nézik hogy mennyi pénze van a pasinak, kocsi, lakás stb. És ez elég undorító szerintem!
2016. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nem értem miért kellet a 3-as lepontozni
2016. okt. 21. 11:56
 10/27 anonim ***** válasza:
31%

Nalam nem elvaras :-)

De kotve hiszem h az alacsonysagomnal kisebb pasit talanek :-)

De nalam plont ezert a.max a 180cm annal magasabb mar neee


Am meg en szeretek a pasi nyakaba csimpaszkodni es labujhegyen pipiskedni egy pusziert

2016. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!