Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye elvárás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülye elvárás a nőknél, hogy a párjuknak magasabbnak kell lenni nála?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 11:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen jogos ez, nem a kisöccsével akar járni, hanem egy férfival, akire szó szerint is fel tud nézni.


Üdv: 190 cm-es férfi

2016. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Számomra nem " férfias" nem biztonságot sugárzó ha még tőlem is alacsonyabb. Mondjuk nem is nagyon kell nálam magasabbat keresgélni mert 156cm vok 😉
2016. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 October15 ***** válasza:
28%

Mit nem értesz ezen kérdező? Azért mert az emberi hülyeség határtalan. :)


Igen, van olyan aki szerint a magasság kizáró ok, szerintem meg a hülyeség az. Egyenlőre a világ úgy áll, hogy több magas férfi van mint ahány intelligens nő. Mondjuk szerencsére nekem egyszerre mindösszesen 1 ilyen nőre van szükségem úgyhogy kereslet-kínálat ki van elégítve. :D

Amúgy külön vicces mikor 180+ pasiról fantáziálnak az alig 160 centis lányok/nők akik az én hatalmas 171 centimmel [martensal meg hajjal együtt :D] nekem már konkrétan picik.

De hát na önkritika ftw.


24F

2016. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 October15 ***** válasza:
52%

12.: Ez eddig oké, meg nyilván mindenkinek a saját döntése. Én se kezdek olyan csajjal aki hiába szép de konkrétan úgy érzem vele magam mintha kisegítő iskolában tanítanék.. :D

Volt erre egy tökéletes példa, szvsz bőven lett volna esélyem a lánykánál és khm tudtam volna vele mit kezdeni :P de szegénykém annyira tesco bolti eladó szinten állt, hogy egyszerűen egy értelmes párbeszédet nem bírtam kisajtolni belőle pedig rohadjak meg próbálkoztam.


Mondjuk a te esetedben tényleg nehéz abszolválni az alacsonyabb pasit. :D Ha valaha mégis sikerülne akkor írjon rám kölcsön adom az amstaffomat garantáltan pótolja azt az x centit biztonságérzet terén. :D

2016. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem elvárás, csupán jobb a közérzet tőle! Én sem vagyok valami hu de magas, nagyon fura lenne ha a párom akkora lenne, mint én vagy kisebb..!!

Sose fogja senki megérteni, aki nincs ebben a cipőben, valamilyen módon!


Te miért nem jársz 200kgs lánnyal?? vagy ha lány vagy(..?) 40kgs vékony sráccal. Mert számodra nem az az izgató / vonzó.


Ha szerelmes az ember, nyilván nem ez az első szempont. De egy normális ember nem két perc alatt lesz szerelmes, hanem fokozatosan, ahol az első fok, a tetszés! Ott pedig ahhoz kezdünk vonzódni, aki kívül - belül megtetszett/ megfogott.


Ezt az ember sem tudja irányítani " kódolva van " ! ✌

2016. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Köszi 15 de már megfogta magamnak egy 175 cm magas maci pasit 😃
2016. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%

#6: Azért általánosságként leírni a te hozzáállásod elég hülye dolog szerintem.


A párommal centire pontosan egymagasak vagyunk (168 cm) és imádom. :) Az, hogy nem tud egy nő vonzódni egy alacsony pasihoz, nem igaz, max. az, hogy egyes nők nem tudnak.


Persze minden az elvárásoktól függ, meg attól, hogy ki mennyire ad az olyanok véleményére mint pl. az első válaszoló, de én mindig is szartam rá, szóval ez lehet az oka, hogy magamnak akarok megfelelni párválasztáskor. Mondjuk én magassarkút is simán felveszek, mert én magamért vagyok csinos, nem a párom oldalkocsijaként.

2016. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
8%
mert azzal kompenzálják a "nők" az alacsonyságukat + lehet menőzni a barinők között
2016. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%

Tök egyszerű: ez tetszik. Pont.


Nem elvárom, nem szólom le, aki nem magasabb, csak kéretik elfogadni, hogy nekem nem tetszik, és nem ismerkedek olyannal, aki nem jön be.


Ez a sírás pedig olyan, mintha ez valami lehetetlen dolog lenne, és tíz pasiból kilencnek nem lenne nője, mert nincs két méter. Nem unjátok még?

2016. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%
20# Épp ez az,hogy egy magas pasival nem tudja kompenználni az alacsonyságát a csaj de mindegy.
2016. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!