Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mennyire szeretitek az ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mennyire jön be nektek egy művész férfi?


Olyan művész férfiről lenne szó. Aki szinte majd nem fénykép minőségben rajzol. És mindene a tetoválás...



2016. okt. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Én is majdnem fénykép minőségben rajzolok, de ez számomra csak egy hobbi. Rendes, reálszakon tanulok, amivel majd jól lehet tanulni és szabadidőmben művészkedek.

Egyébként a "művész pasiktól" kiráz a hideg, eddig úgy tapasztaltam, hogy teljességgel megbízhatatlanok, álomvilágban élnek és nem lehet velük családalapítást tervezni, ezért nagyívben kerülöm őket.

2016. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*amivel majd jól lehet keresni
2016. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképen ő egy kezdő tetováló. Viszont, úgy gondolja h ő ebből fog később megélni. Szerinte ő is majd ott lesz a legjobbak között.
2016. okt. 22. 16:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem leírni, hogy ő ezt nem hobbiként tekinti. Nagyon sok dolgot nem vesz komolyan. Viszont, ezt nagyon komolyan veszi. Szinte mindene a rajz.
2016. okt. 22. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez nagyon romantikus, de hogy tervezel belőle nem létminimumon megélni?
2016. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem, de biztos velem van a baj.

Most ez komoly, hogy két tulajdonság (jól rajzol, mindene a tetoválás) alapján kellene egy embernek dönteni? Ezek a szempontok teljesen irrelevánsak egy kapcsolatban.

De ha már, akkor legyen! Ha valaki művésznek aposztrofálja magát, csupán azért, mert jól rajzol (fénykép minőségben másol), az már számomra eleve kétséges.

2016. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!