Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek a "motoros"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a "motoros" férfiakat/fiúkat?

Figyelt kérdés
Kört is légyszi...

2012. okt. 27. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány kört menne veled a lány?
2012. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Én nem igazán. Ismertem néhányat és igencsak öntelt pojácák voltak. Meg motorral akartak csajozni, de hát ugye azzal nem lehet. :)


Ja és a kör amit kértél:

[link]

2012. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, kort akartam :)
2012. okt. 27. 19:07
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem.



Tessék, kör: o

2012. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem igazán. Illetve azt nem mondom, hogy szóba sem állok olyannal, aki motoros, mivel nyilván nem ez lesz a döntő, viszont az is tény, hogy én magam nem szeretem a motorokat: hangosak, bujkálnak vele az autók között, életveszélyesen viselkednek, sokszor tényleg egy bizonyos beképzelt hozzáállás is párosul hozzá... Ez nagyon nem az én világom. (Nyilvánvalóan tisztelet a kivételnek, mint mindig.)

A másik meg a cross-motorozás: nekem ugyan mindegy, ha ez a hobbija az illetőnek, de nekem ne kelljen ott ülni hétvégente, és bámulni. (Több barátnőm párja is cross-motorozik, és a lányoknak más programjuk sincs, mint ott ülni kinn folyton a pályán. Nem tudom, kötelező-e nekik, vagy maguktól csinálják, de én erre tutira nem lennék hajlandó...)

Szóval összefoglalva: biztos nem előny számomra, ha valaki motoros, de nem is feltétlenül hátrány, ha emellett normális, kedves emberről van szó.

27/N

2012. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TOMAtm ***** válasza:
62%
jó hát ilyen kockáktól mit vár az ember.am OFC h szeretik az egyéjszakás csajok h ott berreg vmi a nunijuk alatt...én is motorral csajozom nyáron néha és simán lehet vele.
2012. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, kire értetted ezt a "kocka" kifejezést, de elég beképzelt lehetsz, ha szerinted mindenki, aki máshogy gondolkodik, mint te, az már valami alantasabb lény...

Na, az ilyeneket sem szeretem. Nagyon nem. :D

27/N

2012. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Jobbra-balra kanyarog a Duna, motorosok kedvence ha jó szőrös a nuna! :)
2012. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én bírom a motorosokat, volt egy haverom, aki teljesen odáig van a motorokért, de az ember el se hinné róla, amolyan szolid és nyugodt típus. Nem mindenki esik bele a sztereotípiába, persze ismertem olyat, aki ezt csajozásra használta, na az már gáz, meg amúgyse hatnak rám az effajta módszerek.
2012. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#4: marhaság, ha nem pörgetik a motort és nem fúrják meg a kipufogó, halkabb mint egy autó. Én simán be tudok lopakodni az 500-as mocimmal városon kívül biciklisek mögé, annyira nem hallani :D

Én csak álló vagy lassan haladó sorok között bújkálok, lassan, ugyan is ez szabályos, és előnyös.


Egyébként csendes, és nem éppen nagyképű férfi vagyok. Akiket te ismersz, azok a műmájer motorosok, akik ha nem motoron ülnének, akkor BMW-ben vagy Audi-ban jampiskodnának...

2015. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!