Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mondana nekem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mondana nekem valaki valami jo fogamzasgatlot? Ami veny nelkul kaphato, es mar hasznaltatok is?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ennyire lusta vagy elhúzni a dokihoz, és egy kivizsgálás után kiváltani azt,amelyiket felírja?
2016. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja..a gumi...nincs olyan fogamzásgátló ami vény nélkűl kapható.
2016. okt. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ovszer.14eve hasznalom.Nem borult fel a hormonhaztartasom,nem kaptam el nemi betegseget,nem lettem terhes mellette,nem kaptam trombozist,nem lettek joindulatu daganatok a mellemben tole.Soroljam meg az elonyeit...?
2016. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd be a googlebe, hogy hormonmentes fogamzásgátló, azok vény nélkül kaphatók. Cserébe jóval kisebb a megbízhatóságuk, szóval én inkább választanám a receptre kaphatót.
2016. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer
2016. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gyereket semmi esetre sem, akkor óvszer.

22 év alatt nem volt vele gondom, praktikus, nem drágább, mint más módszerek, és semmilyen mellékhatása nincs. Kiadják bárhol, akár a benzinkúton is be tudod szerezni, abszolút elérhető.


Ha vállaljátok a kockázatot, és nem okoz gondot, ha esetleg becsúszik egy baba, akkor pharmatex kúp. Sokan írják, hogy teherbe estek mellette, ennek tudatában használtuk mi is, két éven keresztül. Nálunk nem volt gond, és nem kívánt terhesség sem. Vény nélkül kiadják a patikában. De nem mindenki tartja praktikusnak, hogy a legjobb percekben kell felrakni, legalább!!! 10 percet várni, és utána jöhet a mehet. Illetve a használati utasításban azt írják, hogy CSÖKKENTI a teherbe esés esélyét, vagyis kockázat mindig van benne.

Megszakítással együtt egész megbízható.

2016. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Farkaspoz. Ul a lyuk mellett és vonyit.
2016. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi azoknak akik normalisan valaszoltak, a tobbiek valaszat pedig nagyivbol leszarom elettelen emberek akik itt elik ki magukat puszika ✌😀
2016. okt. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!