Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / férfiak! Ti csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak! Ti csak azért is elmennétek vagy ez ilyenkor csak dac?

Figyelt kérdés

Ha összevesztetek (vagy szakítottatok?) a lánnyal és az volt a baj,hogy kocsmázni volt időd de rá nem,és ezt szóvá tette ami nem tetszett, elmennétek?

Pár napja mikor beszéltünk ezt még azt mondta, hogy akkor nem megy többet. De tegnap vita volt és akkor már azt mondta kocsmára van ideje és reméli a héten is megy.



2016. okt. 25. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

ha szakítottam vele, akkor jó hogy elmennék.


amúgy nem járok kocsmába, soha nem tenném be a lábamat egy kocsmába.

2016. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj, már megint te... azt soha nem fogom megérteni, hogy minek olyan igénytelen férfira ácsingózni, aki annyira lent van, hogy "kocsmázni jár". Kicsit keressél már minőségibb embertípust...
2016. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
értem, szóval ha én havonta egyszer kétszer lenézek a helyi kocsmába a haverokkal biliárdozni meg meginni egy üdítőt vagy egy sört akkor én már egy alkoholista nyomorult kocsmabútor vagyok, meg nem fürdök nem tisztálkodok :) most már mindent értek.
2016. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két szituáció van, nem tudom leszűrni, hogy ez az eset melyik:


a.: néha elmegy a barátaival kikapcsolódni és ezt te sajnálod tőle. Ezesetben te vagy a hülye


b.: tényleg állandóan kocsmázni jár és mindig fontosabb nálad minden. Ezesetben is te vagy a hülye, mert ennek ellenére vele vagy együtt.


22/L

2016. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D:D:D tiszta balázs show ez a gyakori kérdések
2016. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak tudnám minek vannak itt az emberek, ha válaszolni nem tudnak csak trollkodni.
2016. okt. 25. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert már az ikszedik kérdésed óta próbáljuk leírni neked, hogy meg kéne tanulnotok kommunikálni egymással - de ne egy ötéves óvodás durci szintjén, de hiába.
2016. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, minek vannak itt az emberek, ha a választ elfogadni nem tudják, csak újra és újra kiírnia kérdést?
2016. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!