Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól dönthet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól dönthet egy gyerek?

Figyelt kérdés
Az apja 10 éve nem látta,nem is érdeklődött utána.Most láthatást kér.Gyermekem 13 éves nem kíváncsi az apjára.Ettől még dönthetnek úgy hogy elviheti az apja és látogathassa ha a gyermek nem akarja?13 éves.

#Gyermek-láthatás
2016. okt. 27. 12:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem neveltem ellenne!!!!Soha nem érdeklődött a gyerek után!Se telefonon se személyesen!A nagy szülők se!Le tojta mindenki!Nem is ismeri őket a gyerek,látogatni is csak pár hónapos koráig járt az apja aztán nem jött többet!Nem értem miért bennem keresitek a hibát?Nekem is jobb lett volna ha van "apja"és tartotta volna vele a kapcsolatot meg jó lett volna ha besegít suli járásba mert nem olcsó vagy egy cipő,vagy annak idején pl 1 csomag pelenka de semmi!Egyáltalán nem érdeklödött!És nem tiltottam el!Csak kértem hogy ne 10ezret fizessen.Vagy szerintetek ez olyan nagy összeg?Már bánom hogy feltettem ide a kérdésem mert sokak bennem látják a hibát...Szerintetek még egy tömeg gyilkosnak is meg kéne engedni hogy elvihesse a gyereket ha a gyerek nem akarja.És sajnos nem veti meg az alkoholt az apuka!Gondolom ez is az én hibám!Sziasztok.
2016. okt. 28. 09:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi történt időközben?

A gyermek már felnőtt lett!

Hogy alakult akkor a dolog?

2022. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!