Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet finoman visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet finoman visszautasítani egy lányt társkeresőn?

Figyelt kérdés
Rámírt egy kedves, aranyos lány, de képei alapján egyáltalán nem tetszik. Jó, ha azt írom, hogy aranyos vagy, de más nők tetszenek nekem? Nem akarom megbántani.
2016. okt. 27. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Jó neked, hogy ilyen problémáid vannak. Egyébként teljesen korrekt így, finomabban nem tudnád kifejezni szerintem.
2016. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez így teljesen rendben van. Egyáltalán nem bántó. Senki nem tetszhet mindenkinek. Tudomásul kell venni.
2016. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván kamu, minden lány lefeküdhet azzal, akivel akar. Ő veled akar. Nem utasítod vissza, a nőket nem szokták.
2016. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

A nők tudod hogy csinálják?

Elolvassák és nem reagálnak, ennyi... Még azzal is pazarolod a drága idődet, amíg kiírtad ezt a kérdést és elolvasod a válaszokat.

De lehet ez nálad valami szokatlan, örülsz neki hogy végre valakit akit te utasíthatsz el, hát igen ez is lehet egyfajta sikerélmény :D


Nőket mondjuk megértem amikor egy nap mondjuk egy badoo-n 20 üzenetet kapnak, vagy egy népszerűbb társkereső oldalon még akár ennél is többet.

De szerintem felesleges reagálni

2016. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz rajta sokat.

Írd meg, hogy "bocsi, de nekem nem tetszel! További sok sikert a társkereséshez!"

Ennyi elég.

(Gyors, velős, tömörnek kell lenned, ne gondolkozz rajta sokat).

2016. okt. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a lányoknak csak válogatniuk kell... ez nem áll össze.
2016. okt. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy másféle lányok az eseteid, de sok sikert kívánsz neki, ennyi.
2016. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!