Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek nem okoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek nem okoz lelkiismeret furdalást visszautasítani valakit társkeresőn vagy valójában?

Figyelt kérdés

Én pl. legtöbb srácnak bejövők, tehát "válogathatok" úgymond. Amikor kérek képet a másik sráctól, általában 10-ből 8 átlagos vagy átlag alatti, és vissza kell utasítanom őket, és ez nekem gondot okoz, mert megsajnálom őket.


Ha pedig élőben kerül a sor találkozásra, akkor is hasonló a helyzet, mert ha jó is a srác, akkor meg a személyisége nem nyerő, így szemtől szembe pedig még nehezebb megmondani neki, mert nem akarom megbántani.


Veletek mi a helyzet?


2016. aug. 21. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló (volt) a helyzet nálam is, nem vagyok az a fajta, aki képes valakit élből elkülteni a facba. Inkább még barátkozós természet is vagyok, emiatt kissé sok lett a lelezőtárs egy idő után.:D Azért igyekeztem mielőbb tudatni velük, hogy mások az elképzeléseim, de ennek ellenére továbbra is maradt az üzengetés. Ebből a helyzetből csak az lehet kiút, ha mindenkitől elköszön az ember és törli magát.
2016. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Becsüld meg amíg válogathatsz! Aztán megöregszel és Téged fognak kikosarazni (a külsőd miatt).
2016. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Elég szánalmas hogy a külső alapján ítéled meg őket.

Most azért mert "átlagos" külsejű még simán lehet olyan személyisége, hogy megkedveld.

2016. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem szánalmas, hogy neked sokat számít a külső. Ez nem jelenti azt, hogy a kérdező külső alapján elítéli őket, csak azt, hogy ha egy srác nem jön be, akkor nem jön be, nem lehet mit kezdeni ebben az esetben..

A kérdésre válaszolva nálam is ugyan úgy, mint nálad, rossz érzés lekopatni, de muszáj neki írni valamit akkor is, hogy bocs nem tetszel. Azért is sajnálom őket, mert én mindig tetszek nekik.

2016. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, hogy egyáltalán nem következik feltétlen abból, ha valaki korosodik, hogy rögtön mindenki visszautasítja. Egy férfi 50 évesen is tud jól kinézni, ha akar..
2016. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem vagyok meleg, de ismerkedtem már társkereső oldalon is. Aki ott regisztrál, az tudja, hogy számíthat arra, h nem őt választják.Úgyanúgy, mint szemtől szemben egy szórakozóhelyen vagy akár a buszon...


Hamar megtanulja az ember, hogy jobb egyszerűen megmondani,mi a helyzet, mint halogatni, bujkálni, "lebegtetni".

2017. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!