Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok belefér a kapcsolatba az, hogy vigasztaljátok a párotokat ha sír?

Figyelt kérdés
Sírhat előtettek?
2016. okt. 28. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Már miért ne tehetné meg?

Nem egy robottal/bábuval vagyok együtt.

2016. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Jesszus milyen kérdés ez. Akár egész éjszakán át vigasztalom ha kell.
2016. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Persze, elő is fordult többször.
2016. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Belefér, volt már rá példa, nem 14 éves vagyok, hogy az jelentse számomra a férfit, ha megrendíthetetlenül áll mogorva tekintettel a világ közepén. :D
2016. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Bár nagyon ilyenkor nem tudok mondani semmit, csak puszilgatom és magamhoz ölelem. :)
2016. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Persze. Volt rá példa, még úgy is, hogy barátom nagyon erős személyiség, volt hogy összecsaptak a feje fölött a hullámok és kiborult.


Ettől még nem csökkent a szememben, természetesen próbáltam vigasztalni. Mindenkinek jöhet olyan pillanat az életben, amit már nem tud higgadtan kezelni.

2016. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy valamire való kapcsolatban egyértelmű, hogy nem csak akkor dúl a szerelem, ha minden tökéletes.
2016. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze,h belefer...
2016. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem tudok mit kezdeni a síró emberekkel. Lánnyal, kisgyerekkel se. Totál zavarba jövök, és nem tudom, mit csináljak. Én tudom magamról, hogy ha sírok, szeretek egyedül lenni, szóval még saját magamból se tudok kiindulni. Szerintem ha előttem sírna, max megölelném, aztán kimennék neki teát csinálni (vagy egy jó erős italt, attól függ, miért sír :D), és bevinném neki, ha már lenyugodott kicsit. Bocs, én nagyon béna vagyok az ilyenben.
2016. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most lehet én vagyok rosszmájú de ezen az oldalon ez általában azt jelenti hogy ülünk békésen és elkezd pityeregni mert milyen szép ez a naplemente vagy lát egy döglött macskát és megsiratja. Ilyen esetekben valószínűleg csak állnék bután bámulva rá.

Természetesen ha oka is van rá akkor végighallgatom ott vagyok mellette és ha tudok segítek. Erről szól egy kapcsolat.

Csak ezen az oldalon valahogy a sírás oka nem azt szokta takarni hogy meghalt valakije vagy elvesztette a házát vagy stresszes és ezért néha kiborul stb hanem a fentebb említett számomra gyermeki reakciót.

2016. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!