Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek tetszem neki? Mit gondoltom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az egyik lany ismerosomrol lenne szo. A mai nap irtam neki, majd elkezdtunk beszelgetni. Kerdeztem tole h milyen bugyi van rajta stb... Hat eloszor csak annyit irt h titok... De vegul megtort majd elmondta... Kerdeztem h van e rajta melltarto ha igen milyen szinu... Amire eloszor ezt irta idezem( jaj ne ragjal mar xdd). De utana vegulis elmondta.. Panaszkodot is hogy az elettarsabol, elege van ki akarja lassan dobni mert bunko stb... Azt, is mondta h o nem olyan no...

Kerdeztem hogy tetszek e neki... azt valaszolta h nem nagyon... Erre meg kerdezte hogy es en?... Mondtam h igen szivesen meg pakolnalak, amire azt irta h az jo... Kosobb kicsit komolyabban elkeztunk beszelgetni. Elhivtam setalni, beszelgetni... Benne van viszont, azt mondta csak beszelgetess es semmi tobb....


Ti mit gondoltok?



2016. okt. 28. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lesz semmi
2016. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idő kérdése ;)
2016. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oszinte leszek csak szexre kellene.:) Ha o is benne van termeszetesen... Mondta hogy mind1 csak normalis legyen a ferfi... En mellesleg ugy tudom hogy nem huseges a parjahoz... De ezt en csak hallottam.;)
2016. okt. 28. 21:55
 4/6 A kérdező kommentje:
uramisten
2016. okt. 28. 22:17
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj ha azt mondta h nem tetszesz neki akkor mert kerdezed meg itt a gyakirikon fuj
2016. okt. 28. 22:19
 6/6 A kérdező kommentje:
fuj o tetszik
2016. okt. 28. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!