Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek jött velem össze, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek jött velem össze, ha nem tetszem neki úgy, ahogy vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal lassan másfél éve együtt vagyunk. Interneten ismerkedtünk meg, és mondta, hogy ő neki nem tetszenek a duci lányok. Sosem vertem át sosem mondtam, hogy sovány volnék, mondtam is neki, hogy van rajtam felesleg és hogy nagyon zavar le szeretném tornázni. Mielőtt találkoztunk nagyon féltem, hogy túl kövérnek fog tartani és elutasít, de végül azt mondta, hogy én még igencsak messze vagyok a kövértől. Akkor 165 centi/78 kiló voltam, azóta leadtam 20 kilót és sokkal jobban érzem magam és úgy érzem meg tudnék magammal így elégedni, habár a combom picit még vaskosabb mint szeretném. A párom viszont folyton piszkál és ez nagyon bánt. Mindig mutogatja, hogy hol van még rajtam felesleg, hogy innen meg onnan kéne leadnom és bomba nő lennék, de ez nekem tök rosszul esik mert úgy érzem sokatt tettem azért, hogy így nézzek ki, de mégis kövérnek érzem magam mikor ezekkel jön és eltiporja az önbizalmam. Ezt mégis miért csinálhatja? Minek jött egyáltalán velem össze, ha modell alkatú nőkre vágyik?
2016. szept. 11. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én útálom ha egy lány fogyózik... Meg legalább segít neked hogy honnan adj le.
2016. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dreamer88 ***** válasza:

Szerintem félreérted és túlgondolod.


Könnyen lehet hogy azért mondja hol van még rajtad kis plusz mert tudja hogy le akarod adni.

Próbál segíteni hogy mely részre koncentrálj.


Ráadásul, ha azt emeli ki hogy itt-ott van pici plusz azzal együtt azt is mondja hogy mindenhol máshol tökéletes vagy ;)

2016. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg csak egy büdös bunkó!

Biztos nem maradnék vele a helyedben, keressen egy bambanőt!

Te meg keress olyan pasit, aki így lát szépnek!

2016. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
És te ezek után még mindig vele vagy...Ha le akarod vele építetni az önbizalmadat, akkor erre minden esélyed megvan.
2016. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyanezt csinálta a volt pasim, bár èn nem voltam duci, a combom vaskosabb egy kicsit, meg hiába voltam a 172 cm-hez 58 kg, bokám sosem volt. :D ès folyamatosan mondta amikor szoknyában voltam, hogy minek mutogatom a csülkeimet stb. Hamar otthagytam, mert rájöttem, hogy csak az önbizalmamat akarja lerombolni, pont a saját kisebbségi komlpexusa miatt, hogy nehogy azt gondoljam, hogy kellek másnak is. Aztán miután lekoptattam majd' fél évig futott utánam és a "csülkeim" után. :D


Gondolom a párod sem tökèletes, mondd meg neki, hogy majd leadod ha ő is kezd valamit a hatalmas orrával pl. :D

De sztem keress mást, olyat aki szeret és tisztel. Annak akkor is tökéletes leszel ha kövér vagy vagy sánta vagy 2 fejed van. ;)

28N

2016. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!