Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez tényleg ennyire ciki ha egy férfi ápolja az arcát és bőrradírt meg arcpakolást használ? Jogosan röhög ki a barátnőm emiatt és tart piperkőcnek?

Figyelt kérdés

Kozmetikushoz járok 1-2 havonta, és hetente algás vagy ilyen lehúzható arcmaszkot használok... bőrradírt is néha meg esténként hidratáló krémet.. amit épp a kozmetikus v a nővérem ajánl..

Előtte ronda volt az arcom mióta foglalkozok vele teljesen rendbe jött.


A barátnőm meg most tudta csak meg és szerinte ez tök gáz és b . zis..


2016. okt. 30. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz vele, nem vagy vele egyedül. Egy férfinak is ügyelnie kell a kinézetére, ill. ebben az esetben a bőre egészségére is.
2016. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Én nőként nem használok ilyesmit, de elfogadom, hogy más kenegeti magát, együttlakva viszont idegesítene.
2016. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tiszta pattanás lenne, akkor meg az lenne a baja...

Inkább örülhetne, hogy odafigyelsz az arcod ápolására.

2016. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen normális hogy ápolód magad fiú létedre is, és tedd is mindig így. A barátnőd biztos régimódi lány, akinek még ez új dolog, szűk látókörű, egy kicsit intelligensebb lány el is várja hogy a barátja ápolt legyen.
2016. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Inkabb orulne,hogy apolt vagy,mintsem cikizne.
2016. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Bezzeg ha pattanásos, sebes arcod lenne... Semmi gond ezzel. Van akinek természetesen szép bőre van, van aki igényes és törődik vele, hogy szép legyen, meg vannak az igénytelen állatok. Egyedül az utóbbi csoporthoz tartozni gáz. Kérdezd meg a kisasszonyt, hogy jobban tetszenél-e neki ragyásan. Kíváncsi vagyok arra milyen fejet vágna.
2016. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

Inkább örülne, hogy nem kell gennyes pattanásokat kinyomkodnod, és nem borítják vörös foltok a fejed.


Ne haragudj, de szerintem a barátnőd kicsit igénytelennek tűnik hozzád képest...

2016. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Legalább engem sem nézne le emiatt, nem használná lenézően a kencefice szót.


Jól csinálod. Nekem tetszik, hogy megoldást kerestél a problémádra, és nem úgy voltál vele, hogy pasi vagyok, úgy kell szeretni, ahogy kinézek.

2016. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó jól beszél, kiegészíteném annyival, hogy magadnál igénytelenebb nővel nem érdemes kezdeni. Legyen már alap egy ápolt kinézet. Manapság nem drága és nem is igényel sok befektetett munkát.


Persze azért sminkelni egy férfinak továbbra sem fér bele szerintem.

2016. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem baj, hogy homi vagy, de minek hitegeted a csajt?
2016. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!