Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év felett már minden jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év felett már minden jó pasi foglalt?

Figyelt kérdés

Persze, ismerek én is olyan jó pasikat, akik szinglik és 25 felett vannak, de elég keveset. Őszintén szólva 23 évesen elkezdtem azon "izgulni", hogy én már nem fogok találni "tökéletes" pasit, mert a jó pasikat mind elhappolták már a jó csajok és sokan már el is jegyezték egymást. Ez tényleg így van, vagy csak én látom úgy, hogy lassan nem marad nekem jó pasi szabadon? Egyébként van rám kereslet, de elég nagyok az elvárásaim a fiúkkal szemben.

23/L


2016. okt. 30. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Ez van, biztos nem vagy elég jó.. ;)
2016. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Trollkérdés. :D
2016. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%

Te!

vagy egy troll pasi vagy! vagy egy Ego csaj..

Sejtjük mit is jelenthet a " jó pasi" nálad. :D

Mivel nem bukom az átlagra! Nagyon másképp képzelek egy embert / kapcsolatot, mint a mai áltag. Remélem neem ..! :D

2016. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen ez így van, vagy csak nem állnak veled szóba. Ami nem is meglepő, mert aki így keres magának párt az nem érdemel "jó pasit". Nekem sem kéne egy ilyen lány, mert nem egy pasit keresel, hanem pasikat. Ami pff hát hosszútávra nem jelent semmi jót...
2016. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4., kifejtenéd?
2016. okt. 30. 23:32
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A szépség mulandó, nekem sosem kéne olyan, akinek kell valaki, akinek a szerepébe engem is bele tud illeszteni. Nekem olyan kell, akinek én kellek. Hiányzik belőled felnőtt, érett gondolkodásmód azaz gyerekesen gondolkodsz ilyen dolgokban.
2016. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 KecskeShajt újra! ***** válasza:
48%

Hát, ez az a kor, mikor a komoly párkapcsolatok általában kialakul. Nem hiszem, hogy mindenki foglalt, de az esélyek mindenképpen csökkennek.

Kíváncsi vagyok rá, milyen elvárásaid vannak, elárulod?

23/F

2016. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés az, hogy mi a jó pasi számodra.

Ha főként a külsőre mész, akkor esélytelen, mert azok a

pasik, akik jól néznek ki, mindig fognak barátnőt. Tehát

mindegy, hogy 20, 30 vagy 40 évesek, lesz valakijük.

Viszont a megfogalmazás, hogy "jó pasi", ismételve, eléggé

furán hat, már ne haragudj meg érte.

Csatlakoznék az előzőhöz, hogy véleményed szerint ki a

"jó pasi" ? Egyébként is, a szépség múlandó, de egy jó

személyiség többet ér bárminél. Na de ez csak az én meg-

látásom.

2016. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha félreérthető voltam, nálam a jó pasi egyértelműen azt jelenti, hogy mindent összevetve "jó", nem a külsőre értettem. A kisugárzás, hogy kedves legyen, értelmes, lehessen vele beszélgetni. Külsővel kapcsolatosan annyi az elvárásom, hogy ne legyen ápolatlan, a legjobb, ha sportos vagy átlagos a testalkata.
2016. okt. 31. 00:22
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Ilyenek vannak bőven, csak nem biztos, hogy találkozol is velük, mert nem egy helyre jártok :)


És mik a nagy elvárások? Mert szerintem ezek teljesen normális elvárások...

2016. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!