Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Foglalt pasi, boldogtalan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt pasi, boldogtalan. Akar tőlem szerintetek valamit?

Figyelt kérdés

adott egy pasi, párkapcsolatban él, mi munka kapcsán ismerkedtünk meg, amolyan barátságféle kezd kialakulni köztünk.


illetve vegyült ebbe férfi-nő szimpátia is, de sosem történt köztünk az égvilágon semmi.


ő még 2 hónappal ezelőtt is érdeklődő volt a dolgaim iránt, sokat beszélgettünk, elmondta, hogy nem jó a kapcsolatuk otthon, és hogy vágyik a szerelemre.


én nem mentem bele semmilyen játékba, és ő sem kezdett ki velem.

de azért szóba került, h. kinek mit jelent a szerelem, a párkapcsolat, és én mondtam, hogy most egyedül vagyok, és élvezem ezt a szabadságot,míg ő mondta, h. számára a szerelem nagyon meghatározó, és ezt keresi, az igaz szerelmet, nagyon vágyik rá.


de mióta én mondtam, hogy élvezem a szingliséget, valami megváltozott nála velem kapcsolatban, hol reagál a mondanivalómra, hol nem, kicsit távolságtartóbb lett, és kevésbé lelkes.


mit tegyek?


vajon csak fel akart szedni, és azért mutatott érdeklődést irántam, és hogy nem ért célt, feladta?


vagy talált valaki mást?


az én tartózkodásom egyik nagy oka, hogy ő kapcsolatban él, és engem zavart, hogy úgy beszél arról, hogx szerelem meg szexhiánya van, hogy ott a barátnője.


most én nem fogok rámozdulni ilyen pasira, és ő is csak utalgatott, nem volt egyértelmű, hogy mit akar tőlem.


mi a véleményetek?



2016. júl. 13. 01:56
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
98%
Véleményem szerint, csak kefélni akart egyet. Általában az ember betartja a sorrendet, ha van benne némi tisztelet a barátnő és irántad is. Gondolok itt arra, hogy lezárja az előző kapcsolatát mielőtt beleugrik egy másikba, ha már olyan boldogtalan szegény. Szerintem sajnáltatta magát, és nem váltotta ki belőled amit remélt.
2016. júl. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Egyem a kis szívét, hát most mondd, nem egy cukifalat? :-))
2016. júl. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus lefektetos duma. Sajnald kicsit meg, h legyen magyarazat, miert csak szex lehet. Tipikus szingli duma. Vki meg karikagyurut is vesz, h le tudja razni konnyen a noket.

N

2016. júl. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
én NEM akarok vele lefeküdni, nem mentem bele semmilyen játékba, értelmezd pontosan a szöveget.
2016. júl. 13. 06:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Utalgatott,nem voltál rá vevő nagyon,most már nem érdekled annyira.

Nagyjából ennyi a történet.

2016. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

" A kérdező kommentje:


én NEM akarok vele lefeküdni, nem mentem bele semmilyen játékba, értelmezd pontosan a szöveget"


Igen,és most,hogy már nem érdekled annyira elkezdesz kaparni,hogy na mi van már??? Most miért nem akar téged? Jaj,jó taktika,a végén te leszel az,aki kiharcolja a lefektetést!

2016. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Hogyhogy mit tegyél???

Célzott rá, hogy kéne egy kis szex. Te meg céloztál rá, hogy bocs de használt kuki nem érdekel. Erre le se kakil.


Mi a probléma?

Majd keres valami macát, aki megvigasztalja egy szopással. Te meg örülsz, hogy volt annyi tartásod, hogy nem leszel neki ingyen prosti.

Kicsit bánt, hogy a kezdeti érdeklődés nem neked szólt, csak a puncidnak. Nyugi, pár dugás után is pont így elkezd hanyagolni.

Elvégre neki az újdonság és a kaland hiányzik, ahhoz meg mindig új punci kell.


Szerintem csináld azt, hogy a továbbiakban fenntartod vele a szükséges munkakapcsolatot, és keresel egy szingli pasit, akivel lelkiismeret furdalás nélkül lehet romantikázni, és kapcsolat is lehet belőle.

2016. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Akart volna valamit, keresi a szerelmet. Kijelentetted, hogy te nem keresed. Már nem akar közeledni. Tök egyszerű nem?! Azt sem értem,hogy miért itt kell ezt kitárgyalni, miért nem tőle kérdezed meg...
2016. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Itt válaszolok,nem privátban!

Ne légy naív! Sima,de szép barátság??? Férfi és nő között??? Ahhoz nem most kellett volna megismerkednetek,hanem jóval korábban,és szükséges az is,hogy egyik se akarjon szexelni a másikkal!

A férfiak igen ritkán barátkoznak nőkkel...kefélni viszomt annál inkább szeretnének nőkkel.

2016. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

Ne írogass már privátot!

Nem,nem vagyok férfi! Látod,megint bedőltél annak,hogy egy bizonyos viselkedés csak egyféle dolgot jelenthet!

Te azt hitted ez a pasi barátkozni akar,de végülis barátkozni akar,csak nem úgy,ahogy te!

2016. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!