Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontom, mit tegyek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontom, mit tegyek hogy ne gondolkozzak igy?

Figyelt kérdés
A történetem a suliban kezdődött. Csúfoltak, és alig barátkozott velem valaki. Pattanásos, görbe, nagyon vékony voltam, nem voltak divatos ruháim. Aki tetszett az a külsőm miatt utasitott el. Később volt olyan eset, amikor hallottam egy lányt ahogy több fiúnak mondja hogy szép lennék ha megműttetném magam. Meg is kérdeztem tőle mire érti és megmondta. Voltak hasonló esetek még de ez volt a csúcspont. Visszahúzódó is voltam, nagyrészt ezek miatt. Most más a helyzet. Nincs pattanásom, de van érzékem a sminkhez, a hajam egyedi és divatos, mindig megcsinálva. Egyenesen járok, hiztam egy kicsit és edzeni járok. Soha jobb nem volt az alakom. A férfiak udvarolnak. De sokszor érzem magam most is csúnyának és nincs önbizalmam. Főleg ha az a férfi közeledik, aki nekem is tetszik. Kevésnek érzem magam hozzá. Pedig nem vagyok csúnya és azt mondják belsőre is jó vagyok. Miért nem tudom hát örömmel fogadni az udvarlást? Szorongok és félek, hogy nem vagyok elég jó. A pozotiv gondolkodás sokat segitett, de sokszor vagyok ebben a zombi állapotban is, amikor nincs kedvem semmihez és senkihez mert önmagamat ostorozom. Félek ezzel elrontom ami kialakulóban van, de nem tudom hogyan segitsek magamon hogy stabilabb legyek?
2016. okt. 30. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
gondolj bele, hogy vannak mèg sokan mások, akiket gyermekkorukban ugyanigy szivattak, de felnőtt korukban is csak ez várt rájuk, holott nem tehettek róla. (olyan gondok amiket sminkkel se lehet eltakarni, max többszázezer forintèrt megcsináltatni)
2016. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Tökéletesen leírtad, amit én is éreztem nemrég. Tanácsom a következő: élj! Ha folyton csak tervezel és sosem élsz, mert félsz a csalódástól, vagy hogy elutasítanak, nem fogsz menni semmire. Nem neki nem felelsz meg, hanem magadnak!
2016. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Használj ésszerűséget.

Írj ha kell segítség.

2016. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy másnak sem könnyű de per pillanat rajtam igazán nem segit ez a tudat. A saját démonjaimmal nekem kell megharcolni. Senki nem fog helyettem randizni, első csókolózni, nem fog házasodni és gyereket csinálni. És ahhoz, hogy idáig eljussak bizony le kell küzdeni a régi emlékeket, amik most is sokszor befolyásolni tudnak elég rendesen.
2016. okt. 30. 23:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó hogy élni kell igy van! Ezt is teszem, többet járok ki, többet nevetek, lazább vagyok. De néha rámzúdul az, hogy rossznak, kevésnek érzem magam és ez lebénit.
2016. okt. 30. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Tudom, velem is előfordul, nem egyszer még most is. De az motivál, hogy mindig fel tudtam állni a legnagyobb szarból is. Te is túlélted azt a korszakot, fejlődtél, már más ember vagy. Miért a múltad határozza meg a jelened és jövőd?!
2016. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy jó pszichológus egyébként nagyon sokat tud segíteni. Szerintem SZTK-sok is foglalkoznak veled ingyen, mert sokkal egyszerűbb nekik most kezelni, mint majd 10 év múlva. Mindenki jól jár. :)


Tudom, hogy nálunk még az van a köztudatban, hogy pszichológushoz csak a dilisek járnak, de azért ez túlzás. Ha a fogad fáj állandóan, akkor se mész el orvoshoz vele, mert csak az jár fogorvoshoz, akinek rossz a szájhigiéniája és márpedig te szoktál fogatmosni, tehát neked nem is fáj a fogad és egyébként is az gáz? Gondolom nem.


Akkor ha ez neked gondot okoz az életedben, akkor próbálj be egy orvost.

2016. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen az a baj, hogy sok időt töltök a múltban. Már nem egyszer eldöntöttem azt is, hogy egyedül maradok és igy is akartam csinálni. De mégis akadt olyan, aki eltántoritott ezen elhatározásomtól.
2016. okt. 30. 23:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Részemről, ha gondolod, leszek az önkéntes pszichológusod, ha cserébe én is elmondhatom a nyűgjeim. Ha segít, máris előrébb vagyunk. #2 és még ki tudja hanyadik voltam (69%)
2016. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen a fiuk 90%-ának élete, mint amikor rusnya voltál, csak a fiuk azokis maradnak, és még szépen se kellenek senkinek eza külömbség :D, van egy réteg aki igen mindenki mást leszarnak.
2016. okt. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!