Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ranidnál a csaj észreveszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ranidnál a csaj észreveszi, ha azelőtt ittál egy csöppet? :D Most komolyan. Nem azt mondtam, hogy részegre iszod magad.

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a lányok hülyék.
2016. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

en mindig eszre veszem a paromon

mikor meg az elejen voltunk o megivot egy freles vagy egy sort nem akarta elmondani de en eszrevettem

nem azert mondom hogy magasztaljam magam

2016. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi. 2 óra múlva lessz a randi. Ez az első, szóval úgy 3 pohár bort ittam volt. Inni többet nem fogok, de így is mennyire fogja észrevenni, vagy rájön.? Mert gondolom, 2 óra alatt azért megy ki valamennyit az alkohol a szervezetből..
2016. okt. 31. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal érzem, ha valaki ivott, akár sört, akár bort, vagy rövidet. Se rágó, se semmi nem tudja elnyomni a szagát.

A múltkor a rendelőben leült mellém egy nő, azon is éreztem, hogy pálinkával nyitotta a napot, azt hittem, behányok.


Ha valaki nem szokott inni, és a családjában sem ez a megszokott, akkor elsőre ki fogja szúrni.

2016. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez rohadt gáz, és szerintem meg lehet látni/érezni...
2016. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam érezni ha iszik valaki.
2016. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne páleszt igyál és ne sört,hanem bort,az kevésbé érződik. Sok parfüm ,szájvíz és rágó elnyomja .

De legegyszerűbb elhívni a csajt olyan helyre ahol lehet inni és előtte iszod meg a piát.

Betegesen antialkesz csajjal ne kezdj mert megjárod.

2016. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igyál csak amennyit jólesik, így nem árulsz zsákbamacskát, el tudja dönteni a lány hogy így kellesz-e.


Egyébként se rágó se semmi más nem leplezi az alkoholszagot.

2016. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez is olyan mint a cigi, aki nincs napi szinten kitéve a szagának, az érzi, akkor is ha órák óta nem szívtál és mostál fogat és hajat is, akkor is az ember bőrén lehet érezni.


Azért az alkohol kimegy mondjuk 4-6 óra alatt (a szaga, és ha nem voltál nagyon beállva, akkor a hatása is. azért ne vezess még, de érted...). De 2 óra nem elég. Ha eszel rá valamit, még van esélyed. Rágó és ilyesmi nem segít, a gyomrodból jön a szag, nem a szádból.

2016. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha parázol ettől, akkor gondolom, nem szereti, ha piás vagy. Akkor meg ne igyál - főleg ne randi előtt.
2016. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!