Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet hogy többen mondják...

Hogy lehet hogy többen mondják nekem miért nem veszem észre egy csaj hogy viselkedik ha én ott vagyok? Tetszem neki mindeki észreveszi csak én nem?

Figyelt kérdés

Már többx előfordult hogy osztálytársaim egyike másika lehülyézett mondván itt van ez a szép lány odavan érted és te nem is reagálsz? Hát hülye vagy?


Én meg állok mint egy barom. Milyen lány? Kicsoda? Ja ő? Miért hogy viselkedik?

Mondják erre hát vak vagyok vagy hülye. Hát nem látom hogy állandóan engem néz rám mosolyog stb?


Hát itt dögöljek meg ha én bármit is észrevettem.


Ez már többx előfordult nem egy ember mondta már ezt.

Így elkezdtem figyelni a csajt na hadd lássam én is azokat a „jeleket”.


Hát itt rohadjak meg ha még így, hogy kifejezetten ezt figyelem, még így is bármit is észrevennék. A világon semmit. De semmit.


Hogy lehet hogy mindenki látja csak én nem?


Persze csak elvi kérdés a dolog, mert nekem nem kell a csaj, csak ha őt nem veszem észre, lehet hogy mást sem aki meg érdekelne engem is?


Mégis mi a jó francot kéne figyelnem? Hogy rám néz? Rám mosolyog? De hát vannak egy páran akik ugyanezt teszik velem-akkor nekik is tetszem? Ugyan. Baromság.


2015. márc. 25. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak cserélhetnénk egy kicsit...
2015. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy anomim fórumon ennek a kijelentésenk nincs sok értelme de hidd el nekem, ha ismernél garantáltan nem akarnál velem cserélni!
2015. márc. 25. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Valszeg azért mondta hogy cserélne veled mert neki még a barátai se mondták sose hogy tetszik valakinek.
2015. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kisboltos ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem is többször mondták már. Ez van, majd odamegyünk, ha jónak látjuk, nem kell ahhoz az, hogy bámuljanak.
2015. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez így van de azért jó lenne ha én is észrevenném ezeket a jeleket. Hiszen lehet hogy olyan valaki is bámul engem akit én is szívesen bámulnék-én meg nem veszem észre.

Ő meg lemond rólam, mert azt mondja magában, hát ez észre se vesz!

És elmegyünk egymás mellett egy életre miközben neki én kellek nekem meg ő kéne-de egyikünk se képes ezt jól kommunikálni a másik felé.

2015. márc. 25. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak akkor mer mosolyogni, ha nem nézed.

Ez van... ha tetszik, akkor oda kellene menned hozzá.

2015. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha nem nézem akkor mosolyog? hát annak marha sok értelme van.

Ennyi erővel a falnak is beszélhetne

2015. márc. 25. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó kis káromkodós stílusod van hallod :-D

Azért, mert fél, hogy te nem szereted viszont! :-)

Menj oda ahhoz, aki tetszik, ha nem fogod a jeleket!

2015. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már ilyet is csináltam úgy elküldtek a 3,14ba hogy öröm volt nézni.
2015. márc. 26. 08:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Mibe?
2015. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!