Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora paraszt?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk a sráccal, 14 évesek vagyunk mindketten. Nagyon tetszik nekem már 1,5 éve, és bevallottam neki 7-ben, hogy tetszik nekem... na ezután jöttek a gondok, mivel nemhogy azelőtt se szólt hozzám, most meg utált is és bunkó parasztmód viselkedett velem. Jó, letettem róla 1 évre... majd megint jött ez a "Barnihóbort" és most megint próbálkozom. Tegnapelőtt odamentem hozzá nagynehezen, és kérdeztem hogy nem-e tudnánk majd suli után beszélni. Erre elkezdi nem érdekel(flegmán, és bunkón) én meg mondom erre hogy tiszta ideg vagyok; válasz ugyancsak nem érdekel, csak mostmár elmenekült előlem. Na ekkor kezdtem el könnyesedni. Majd amikor próbálnunk kellett az osztállyal a fellépésre, kitört belőlem mindenki szeme láttára a sírás. A tanár is aligbírt megnyugtatni, és a srác pedig minden gond nélkül továbbment... Ma meg elkezdi az egyik osztálytársamnak hogy nem tetszem neki. (Persze ismerni sem ismer, soha nem beszéltünk normálisan). Nagyon kedves a pasi osztálytársaival, csak a lányokkal nem... pláne velem nem... Inkább nem sorolom miket csinált még, de legalább szólna hozzám! Mit tehetnék hogy legalább hozzámszóljon, vagy mit mondhatnék neki?

Köszönöm előre is a válaszokat! És sajnálom, hogyha össze-vissza lett írva.


2010. ápr. 27. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Húúú... tudom ez most nem olyan, h hirtelen ki tudsz szeretni belőle, de ha tél.. ekkora tirpák, akk hagyjd a fenébe! Jobbat érdemelsz. Vagy ha nagyon akarod, h észrevegyen, akk csinálj úgy mintha leszarnád, már nem érdekelne... és előbb-utóbb hiányozni fog neki a "rajongás" és elkezd majd közeledni :)
2010. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el. "Nagyon kedves a pasi osztálytársaival": Ezek szerint kissé homofób hajlamai is vannak, de 14 évesen ez még változhat. Szerintem van ezer más fiu még.

F27

2010. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És ha a barátaival beszélek, aki ott ül mellette, és úgy hogy észre se veszem, az is jó?:D

Köszönöm a választ :)

2010. ápr. 27. 18:47
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de annyira nehéz.. =(
2010. ápr. 27. 18:47
 5/14 anonim ***** válasza:

szard le , nem kellesz neki , egyértelmű reakciókat ad

és azért bunkó mert annak ellenére is rá vagy szállva hogy egyértelműen jelezte h NEM

keress mást magadnak....

2010. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Könnyű mondani..

és eleve nekem annyi elég lenne hogy SZIA, vagy az hogy normálisan beszél velem

2010. ápr. 27. 18:49
 7/14 anonim ***** válasza:
hat nagyjabol ismeros a helyzet. ha a viu oszt.tarsaival normalis, a lanyokkal nem, annak valoszinuleg az az oka, hogy meg "nem nott be a feje lágya" (vagyis meg nemtud komolyabban gondolkozni) es ha ilyen bunko, akkor szerintem is jobbat erdemelsz :) ha annyi erzelem nincs benne, hogy a szovegedben feltuntetett dolgokat le se tojja, akkor hadd, nyomuljon a fiukra, vagy a hozza illo bunkobb lanyokra. ha meg nem is ismeritek egymast, addig mondj le rola. bizti van valaki inteligensebb :) sok szerencset! :)
2010. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
amit nemakar neeröltesd, így csak jobban fog basztatni
2010. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként van a másik évfolyamnál egy lány, és az is beléesett, és vele is nagy paraszt...
2010. ápr. 27. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:
talán azért, mert még kisgyerek. lehet akármilyen jóképű, ha agyilag zokni. keress olyant, aki megerdemel :)
2010. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!