Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tobb, mint egy eve megismertem valakit. O mondta, hogy tobbet szeretne tolem, de en nem akartam semmit. Azota rengeteget beszelunk, es kialakult bennem valami iranta, viszont az utobbi idoben nagyon fura velem.

Ir ugyanugy, mint eddig, de egyik periodusban mintha erdekelnem ot, utana pedig mintha kozombos lennek, aztan megint mintha erdekelnem es igy folyik mindig. Nem tudom ravezetni ot erre a temara, hogy mit akarna tolem, mert egyszeruen nem tudom hogy hozzam fel ezt az egeszet. Annyira hullamzo az egesz viszonyunk. Neha olyan jo vele beszelni, neha meg beszelgetes utan tiszta depressziosnak erzem magam.

Elmondanam neki, hogy mit erzek iranta, de nem merem, mert sokszor ugy erzem, hogy nem vesz komolyan. Szeretne baratnot, de allitasa szerint nem biztos, hogy tudna turni neki...


2016. nov. 2. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel korábban mondta, hogy szeretne tőled többet,de te nem akartál, így normális, hogy egyszer ilyen,egyszer olyan veled.Hisz gyakorlatilag nincs közötök egymáshoz, miért kellene neki állandóan megjátszania magát veled szemben.


Nyugodtan mond meg, hogy többet érzel iránta,ne legyél gyáva. Ha még érdekled,akkor összejöttök,ha meg nem,akkor viszont felesleges a kapcsolattartás bármilyen szinten is.

2016. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes, hány éves?
2016. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!