Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nagyon sokat pasizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum nagyon sokat pasizik ami zavar engem, tudok tenni ilyen helyzetben valamit?

Figyelt kérdés
Egy ideje már gyakran előfordul, hogy nem alszik itthon, vagy nekem kell a barátaimnál aludnom mert idehozza a pasijait. Beszéltem már vele erről, de nem ért semmit meg azt mondta, hogy ne szóljak bele a dolgaiba. Ezek után ezt jobb, ha megszokom, vagy lehet tenni valamit, hogy ez megváltozzon?
2015. nov. 28. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit.
2015. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Persze hogy tehetsz.Nr szólj a felnötek dolgába!
2015. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, jó lenne tudni, hogy mennyi idős vagy.

Ez egy nem könnyű helyzet, szinte a legrosszabb látni egy gyereknek a sok idegent. Tudsz tenni ellene: pl. keress a városban olyan közös programokat, amelyekre ketten el tudnátok menni. Ha nagyobb leszel, lesz kis pénzed is, vehetsz kettőtöknek is egy-egy jegyet moziba, színházba, sport eseményekre, illetve együtt mehetnétek sétálni, stb.

Kellene őt majd lassan támogasd szeretetben is, sokat ölelni, puszilni, segíteni a konyhában, mosásban, mert ilyenkor sajnos nagyon magányosnak érzi magát.

2015. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: nem is értem, hogy ilyesmi a két válaszolónak miért nem jutott még eszébe ...
2015. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hármas te mit szívtál? Ki érzi magát magányosnak, anyu,aki pasizik feszt? Ne már....

Azzal nincs baj hogy van magánélete, de azért az gáz hogy a gyerekemet elküldöm otthonról, hogy én zavartalanul dughassak...

Kérdező, sok mindent nem tehetsz, csak jó képet vághatsz hozzá.

2015. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy nem egy állandó partnere van anyukádnak? Mennyi idős vagy?
2015. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, most azt találtam ki, hogy beszélek rokonokkal, hogy beszéljenek vele.
2015. nov. 28. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos, hogy anyád lelkesedni fog az ötletedért. Addig akarod verni a tüzet mig elmérgesedik a viszonyotok? Korod? Nemed?
2015. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!