Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem még ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem még ennyi év után is?

Figyelt kérdés

Gimis szerelem volt,komolyan sosem jöttünk össze,pedig ő lehetett volna a szőke hercegem,legalábbis külsőleg...

De mindig cukkoltak minket,tizenévesen hülyék az emberek..

Egyetem,egy helyre kerültünk,de ő egy közös éjszaka után menekülőre fogta,csunyán kidobott,került,ha meglátott más irányba ment...közös baráti kör annyit mondott hogy "fél attol hogy tul komolyan vennénk egymást"...nah persze,előtte 2 héttel meg öösszeköltözni akart...


Kidobott,nehezen de tuléltem,imádnivaló pasim lett,3 éve élünk boldogan,vele tervezem a jövömet...

Msn-en egyik volt osztálytársam mostanában sűrűn irogat,érdeklődik...mint kiderült,a "szőke herceg" az, (tudja az msncim jelszavát),ő érdeklődik felőlem annyira,és ahogy utánakérdeztem,tette ezt az elmult 3 évben is...se barátnője,semmi

Létezik ilyen?


2010. ápr. 27. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
skrizofén az ember?
2010. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert?
2010. ápr. 27. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod, benne vagy 3 éve egy szép kapcsolatban, szerintem ne akard elrontani egy futókalanddal, mert ebből nem lenne több.
2010. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igazat adok az előttem szólónak... Van már egy szép kapcsolatod... Az a srác meg ha igazából akart volna valamit,akkor megtette volna. Most már lehet bánja, de hát... késő bánat,nem?
2010. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

eszembe nem jutott bármibe bonyolódni,imádom a páromat,senki kedvéért nem adnám fel ezt a kapcsolatot


csak kiváncsi vagyok,hogy mégis mit akar még mindig,vagyis miért tud rólam sokmindent ugy hogy én nem is tudtam hogy ő érdeklődik rólam évek óta

miota kitette,azota maximum egy sziát köszöntünk,de azt is csak ha társasággal voltunk,hogy ne tünjön senki bunkónak

2010. ápr. 27. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Szerintem egyszerűen nincs senkije, illetve nem jött össze neki semmi az utóbbi 3 évben, és úgy gondolta, téged már úgy is ismer nem kell mindent az elejéről kezdenie, ezért bepróbálkozik háátha ,összejössz vele akár csak 1 éjszakára is. De légy okos és ne hagyd magad befolyásolni. 26/f

2010. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor szerintem ne tőlünk,hanem tőle kérdezd meg hogy mit is akar.
2010. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de épp ez az,nem probálkozott be,csal véletlen tudtam meg,hogy amugy vele beszélgetek msnen,nem a volt osztálytársammal

és évek óta mindig tudja mi van velem,de sosem probálkozott be,pedig lett volna lehetősége,meg ismert anniyra hogy tudja hogy esélye is lett volna

(lányt ha akarna találna magának,jo néz ki,stilusos pasi)

2010. ápr. 27. 19:39
 9/10 A kérdező kommentje:

nem akarom tőle megkérdezni,nem tudja hogy tudom,hogy mi van


meg nem érezném fernek párommal szemben

2010. ápr. 27. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem létezhet ilyen!

Nekem kb. 6-7 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom (1év) egy pasival,akiért még mindig meg tudnék bolondulni,ha bepróbálkozna. Pedig nem egy nagy szám! És mégis...


28/L

2010. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!