Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi időn át hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi időn át hogy lehet valakinek hazudni?

Figyelt kérdés
A barátom 1 évig járt velem, és nagyon nagyon szeretett. De hirtelen kiszeretett belőlem, miután nagyon megbántottam. TInédzser korban van ilyen? Azóta nincs barátnője, nekem viszont nagyon hiányzik, és nem tudok másra gondolni, csak rá.
2011. okt. 9. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan kéne tudnunk hazudott-e vagy nem. Azt sem tudjuk hány évesek vagytok és mivel bántottad meg. Erre most nem nagyon lehet mit felelni.
2011. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hát... Gyurcsánynak is sikerült :D
2011. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy : miért mondja mindenki most azt, hogy ha kiszeretett belőlem, akkor soha nem is szeretett?
2011. okt. 9. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Nekem is hazudott ilyesmiben egyik exem. 14 hónapig jártunk, és szakításnál volt kedves közölni velem, hogy a 2-3. hónapban kiábrándult belőlem.

De továbbra sem értem, hogy miért jó valakinek hazudni ilyesmiben, ha az ember nem boldog tőle...

2011. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!