Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a lányokat tisztelnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a lányokat tisztelnem?

Figyelt kérdés

Érdekes, én úgy lettem felnevelve, hogy tiszteljem a lányokat, illetve nem ez az érdekes, csak az, hogy mennyire alárendelt módon.


Szóval, ha átbaszott egy lány, és pont elmeséltem a szüleimnek, akkor is inkább azt mondták, hogy kedvezzek neki.


Most ott tartok, hogy egybe se bízok. Miért kell őket tisztelnem, miközben ezt sokan kihasználják és meg se érdemlik?



2016. nov. 2. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tiszteld, aki megérdemli!
2016. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igy mukodik.

A tisztelet kolcsonos kell, hogy legyen! Tisztelsz valakit, es cserebe o is teged.

De a rossz peldak miatt nem lehetsz mindenkivel tisztessegtelen.

Ha valaki kibabralt veled akkor meg ne kedvezz neki, de ne is menj le az o szintjere.

2016. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
És a férfiakat miért kell szeretni és kiszolgálni amikor sokan kihasználják és meg sem érdemlik? 1 lányból elég nagy butaság több milliárdra következtetéseket levonni.
2016. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dreed ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű,régimódi nevelést kaptál. ami nem feltétlenül rossz,csak hát változik a világ.

mint a nők,mint a férfiak terén van olyan, akik sajnos már a tisztelet fogalmát sem ismerik.

Szerintem ettől függetlenül,maradj olyan,amilyennek neveltek,sosem tudhatod mikor találod meg az igazit,aki pont ezt keresi benned.

2016. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy valaki lány, még nem érdemel külön tiszteletet. Ugyanannyi jár neki, mint bármelyik másik embertársadnak. Az, hogy én még pluszba felnézzek valakire, azért tennie kell az illetőnek.

Szerintem önmagában semmi tiszteletreméltó nincs abban, hogy nő vagyok, tiszteljenek azért, amit letettem eddig az asztalra.

2016. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tiszteletet ki kell érdemelni.Azt nem ingyen adják.Aki nem akarja hogy megtiszteld azt hagyd ott.
2016. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető tisztelet mindenkinek jár. Ennél többért pedig tenni kell. A szüleid hülyék, lányokból pedig szarokat fogtál ki.
2016. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!