Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan srác aki mélyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác aki mélyen legbelül se nézi le a lányokat?

Figyelt kérdés

Szerintem elég alap elképzelés, hogy a nők egy csomó Mindenre nem képesek. Pl rosszabbak sportokban, nem tudnak vezetni, alacsonyabb az intelligenciájuk, nem alkalmasak vezetői szerepre, meg úgy alapból több munkára sem. (pl mérnök, jogász stb..)

És ez engem egyszerűen kiakaszt. Nem lennék hajlandó olyannal leélni az életem aki nem tudja elfogadni hogy egyenrangú vagyok vele. A büszkeségem nem engedi.

A jelenlegi barátom néha elkottyant mondatokat amire inkább nem is reagálok semmit. Mert ez olyan téma, amiről férfiakkal vitatkozni egész egyszerűen értelmetlen. Pedig ha egyszer túl messzire megy egész biztos vagyok benne hogy nagy vita lesz belőle. Nem szeretem ha lenéznek. Az én hozzáállásom hülye?


2016. szept. 30. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem, és igen.
2016. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Igen, van ilyen férfi.


"alacsonyabb az intelligenciájuk" Melyik? Értelmi? Érzelmi? Szociális? Az értelmivel vitatkoznék, ez így nem kategorizálható be. Az érzelmi általában magasabb. Szociális kb. egál.


"nem alkalmasak vezetői szerepre" -> ez sem teljesen igaz. Számos multinál pont hogy nőket is alkalmaznak vezetői szerepbe, és nem véletlen, de nem kívánok belemenni a témába.


33F

2016. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Vannak. Most amúgy is népszerű a pc lét, szóval nincs miért aggódnod! :)

Ettől függetlenül a tények makacs dolgok. És a biológia tényeken alapszik. A biológia pedig a nemeket egyes dolgokban előnyösebb helyzetbe helyezte. Ettől függetlenül a másik nem is képes lehet rá, csak nehezebben, több erőfeszítéssel. Ez még nem lenézés, egyszerűen srácként nem fogok gyereket szülni.

2016. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Az én hozzáállásom hülye - szerintem igen. Jó nagy hülyeségeket írtál az elején. Magadból indulsz ki, nem jelenti azt, hogy minden nő olyan béna, mint te. Nők és férfiak között is hálisten akad szép számmal ügyes, tehetséges, intelligens, stb.
2016. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak meg nem képesek gyereket szülni...


Nekem jók a tapasztalataim, persze van aki tényleg lenézi a nőket, meg van olyan aki talán még magának se vallja be, de azért ha több időt töltötök együtt, akkor világossá válik. De a többség nem ilyen (legalábbis az én környezetemben).


Amúgy rohadt magas IQ-m van, próbáljon csak a pasi az övével felvágni, esélytelen :).

2016. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mennyi? Nekem minden tesztre más jött ki eddig. :)
2016. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

Az, hogy gyengébbek vagytok sportban és a rosszabb napjaitokon kicsit szét vagytok esve, biológia.

Ettől függetlenül semennyire nem nézlem le a nőket, de az egyenjogúságot is hülyeségnek tartom, nem lehet összehasonlítani a kettőt, mind a két fél másban jobb és más a szerepe. Nekem soha nem lesz olyan türelmem egy gyerekhez, mint egy igazi anyának, ebben pl én vagyok a rosszabb.

2016. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez meg így nem igaz. :) Nekem nő létemre nincs annyi türelmem a kicsikhez, mint jó pár férfi ismerősömnek. Mint minden másban, ebben sem tudunk általánosítani. Nem is kell.
2016. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
#8 De ha az élet rádbízna egy újszülöttet, fogadjunk jobban kezelnéd, mondjuk elkezdenéd szoptatni, amit én nem nagyon tudnék kivitelezni. :D
2016. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

'Nem lennék hajlandó olyannal leélni az életem aki nem tudja elfogadni hogy egyenrangú vagyok vele.'



Ami nem igaz azt miért kéne elfogadni? Azért mert te úgy gondolod? Miben vagy egyenrangú? Pl. amiket itt felsoroltál azokban a dolgokban pont nem. Szóval akkor jó egyedüllétet.


'Az én hozzáállásom hülye?'


Igen.

2016. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!