Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál a "most nem vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál a "most nem vágyom kapcsolatra" mit takar?

Figyelt kérdés
Főleg lányok válaszát várom. De fiúk is írhatnak, akik már kiismerték ezt a mondatot. ;)
2016. nov. 3. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Az egyik legszarabb lekoptató duma.
2016. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Két jelentése lehet:

Takarhatja azt, hogy most nem vágyik kapcsolatra.

De takarhatja azt is, hogy most nem vágyik kapcsolatra- VELED.


Azt hiszem, kicsit túlbonyolítod.

2016. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Brad Pityunak viszonylag ritkán mondanak ilyesmit, Átlag Józsi naponta megkapja, persze ha még van kedve próbálkozni az ezredik ilyen után.
2016. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak dugni akar, te mamlasz!
2016. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szó szerinti fordítás:VELED most nem vágyom kapcsolatra.
2016. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti ,hogy NEM tetszel a lánynak és ezért nem akar tőled semmit.
2016. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, általában azt jelenti, hogy a kérdezővel nem vágyik kapcsolatra. De nekem volt már olyan is, hogy szexben benne lettem volna, csak páromnak nem tudtam volna elképzelni a másikat, akkor is ezt mondtam.

Igazából nem lehet ennél jobban tojáshéjakon járni elutasításkor, és ez azért nem hazugság.

2016. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ezt mondom, akkor tényleg nem vágyom kapcsolatra, senkivel. Pl most is ezt válaszolnám bárkinek aki próbálkozna nálam, mert nagyon ramatyul vagyok érzelmileg és senkit sem akarok sem hitegetni, sem kihasználni.


21N

2016. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy épp sorbaáll Mr.Machovári Menőarcnál, de az még épp az előző nőjét pergeti, ha azt kidobta akkor már épp "akkor akar" kapcsolatot, pont azzal a figurával.


De ne add fel. Ha ronda és öreg lesz, kell a pénz meg a donor akkor majd jó leszel te is.

2016. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyanazt jelenti mint nálatok, fiúk.
2016. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!