Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet zakkant vagyok? Képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet zakkant vagyok? Képtelen vagyok kapcsolatra.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, de máig nem sikerült normális kapcsolatot kialakítanom. Nem vagyok ronda, nem vagyok különösebben szerencsétlen sem.

Van rengeteg hibám, és félek ezek már olyan komoly defektek hogy szerethetetlenné tesznek...

Hogy pár dolgot felsoroljak: például elég hirtelen haragú vagyok. Sokan állítják hogy ha nem ismernének azt hinnék utálom őket. Pedig nem! :D Amúgy is pár másodpercig tart mindössze ha felkapom a vizet. Nehezen nyílok meg, volt aki úgy tartotta totál érzéketlen vagyok. Szóval hajlamosak félreismerni. Persze ennek is megvannak az okai, általános suliban elég sok szapulást kaptam és rendesen bezárkóztam. Rettegek mások véleményétől, de játszom a lazát.

Egy srác volt aki felé próbáltam nyitott lenni meg őszinte. Eléggé pofára estem, pedig beleszerettem. Azt mondta szeret de csak barátként... Tudom rendes és máig bármiben számíthatnék rá. (bár vele is nehéz, végképp nem bízik senkiben és sok munkám volt benne hogy mélyebben megismerjem :D) Csak értitek..

Másik srác jártam vele vagy két hónapot. Aztán azt mondta nem szeret dobott egy másik csajért. Jó vele eleve hiba volt, én se szerettem az egész halálra volt ítélve. De értitek.

Amúgy meg minden második srácnak megtetszem, de sose maradandóan. Nem akarnak tőlem komolyat, nem vagyok nekik elég mély benyomás. Tényleg lehet csak a felszínt mutatom, de el vagyok veszve. Valaki segítsen! Értéktelennek érzem magam...


2016. okt. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

19 vagy basszus.. van meg még időd! Ne görcsölj ezen. Úgy írsz, mintha Elment volna az életed nagy része, de " máig nem találtál volna normális kapcsolatot " hiba ! Direktben várnos is hiba. Élj! Tanulj! Szórakozz! Stb..

Ott lesz, majd eljön a normális kapcsolat is nyugi.


Én sem vagyok sokkal idősebb, viszont sokkal sokkal komolyabb dolgok miatt érzem azt, hogy egyáltalán semilyen kapcsolatra nem vagyok képes. Nem is ismerkedem.

Már arra készülök fejben - és lelkileg, hogy pár év múlva milyen lesz egyedül élni és , hogy miként kezeljem. De végülis tudom, hogy ez lesz a jó és várom is.. !


Te Ne add ezt fel ! Nem találtál még olyat, aki igazán megfogott volna. Ennyi.

2016. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem defekt, hanem normális emberi tulajdonság, viszont az nem mindegy tényleg, hogy milyen az önkontrollod. Számolj el 10-ig fejben, mielőtt vérig sértenél valakit, hidd el jobb lesz utána.

Rá vagy parázva a pasizásra, 19 éves vagy könyörgöm, tojáshéj a fenekeden még. Bőven meg fogod még unni a pasikat 30 éves korodig.

Kezeld lazán ezt, ne erre építsd fel minden cselekedetedet, kimozdulásodat stb.

Mások véleményét meg le kell szarni, hiszen rombolni mindig könnyebb, mint építeni, ezt tartsd szem előtt és aki rombol, arra miért is figyelnél oda?

Nem hiszem el, hogy senki ne akarna komolyabbat, legfeljebb csak rossz a fókuszod. Mivel rossz tapasztalataid voltak korábban, persze, hogy keresed a hibákat a többiekben, ezzel fel kéne hagynod és a valódi értékekre figyelned, sok normális férfi van a környezetedben is, ebben biztos vagyok, csak nyisd ki a szemed, láss is, ne csak nézz! De csak lazán, ne pörögj rá!

2016. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ráparázva a pasizásra, de hihetetlen módon vágyom egy társra :) Szerintem ez nem akkora hiba.

De köszi a tanácsokat. Várok :D

2016. okt. 20. 21:59
 4/6 Fish1 ***** válasza:

"Nem vagyok ráparázva a pasizásra, de hihetetlen módon vágyom egy társra." - ugye ebben te is érzed az ellentmondást? :)


A görcsösség nem vezet jóra, mert ezzel pont az ellenkezőjét éred el annak, hogy pasid legyen. A túlzott rápörgés elriasztja a kanokat, nem véletlenül: ilyenkor nyomás alatt érzik magukat, és nem kapnak levegőt. Évekig elkövettem ugyanezt a hibát, szóval ismerős. :)

Szerintem ne játszd meg magad (rettegsz, de eljátszod a lazát), mert így végképp félreismernek.

Azzal nincs gáz, hogy nehezebben nyílsz meg, aki a közeledbe akar férkőzni, az megteszi - kivéve, ha ez nem egy durva fokú dolog nálad.

A fő gond az, hogy önbizalmad nincsen, mint írod a suliban szapultak és ezért bezárkóztál. Önbizalmat sikerélményekkel tudsz szerezni. Ez nem feltétlen csak a pasizásra vonatkozik, hanem az életed többi területére is.

2016. okt. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz én is ilyen vagyok. 24/f
2016. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráparázva, réparázva, kinek hogy a jobb :D
2016. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!