Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 21 éves fiúról, akinek még barátnője sem volt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, nem vagyok bunkó még mielőtt valaki elkezdené mondani. Érdekes gyerekkorom volt, ebből kifolyólag elég hamar fel kellett nőnöm, komolyabban kellett mindig is gondolkodnom a korombelieknél, ennek ellenére kifejezetten társasági ember vagyok, mégis nehezen nyílok meg igazán az embereknek és nem nagyon tudom elképzelni, h engem bárki is szeretne... van sok lány ismerősöm, akik mindig mondják, h neked miért nincs barátnőd, erre nem tudok én sem mit mondani, mert szeretném, ha lenne egy társam, nehezen fog meg valaki, eddig egyetlen lány volt, akivel alakulóban volt, de aztán semmi nem lett belőle. Kifelé nem vagyok egy picsogós ember, akik a legjobban ismernek azok ismerik a hátteremet, szóval a leírtakból fakadóan nem volt még senkim. :/

2016. nov. 3. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond az ilyen sráccal. Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz egy olyan lányt, aki felkelti az érdeklődésed, és te is az övét. :)

A legjobb barátnőm 22, és nemrég kezdődött el élete első kapcsolata. Pedig ő is nagyon rendes lány, mégsem tetszett sosem a fiúknak.


Ne add fel, még csak 21 vagy. :)

2016. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem zavarna. Sot en ha esetleg baratno szerepbe kerulnek meg orulnek is neki, hogy en vagyok az elso baratnod, kulonkegesnek ereznem magam.

"A lanyok csak a tapasztalt ferfiakat szeretik." kijelentesek nem mindig igazak. Szoval hajra neked, nyiss a lanyok fele, ismerkedj, mert nem fog magatol az oldebe egy csaj.:)

2016. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*hullani

hupsz, előző voltam

2016. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

és nem nagyon tudom elképzelni, h engem bárki is szeretne


na ez baj. Ezzel dolgozz. Minden bizonnyap vannak ertekes/szeretheto tulajdonsagaid. Kezd el szeretni onmagad.

aztan kezdj el ismerkedni,beszelgetni.


nekem is mennyivel masabb volt,mikor ugy alltam magamhoz,hogy bennem ugyan mit lehetne szeretni...meg mikor mar ugy,hogy tokeletes nem,de azert rendben vagyok magammal. Meg a kisugarzasom is masabb lett.:D ezt meg is jegyeztek.

2016. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Béna-bamba-buvatag!
2016. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A tásalgással, beszēgetéssel nincs gond, de valami mégis nem okés, köszi a válaszod! :)


Utolsónak: Nem vagyok egy búsulós típus, sőt életvidám embernek tartanak, akinek sosincs rossz kedve

2016. nov. 3. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kifejezetten örülnék neki, ha én lennék az első barátnőd. :)
2016. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
Semmi rosszat...21 évesen még nem maradtál le semmiröl,szóval még nincs miért keseregned...
2016. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hm nem tudom, mindenhol azt látom, h mindenkinek van valakije XD
2016. nov. 3. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, csak én lány vagyok. Engem zavar, szinte szégyellem, hogy nem tudtam kialakítani semmilyen kapcsolatot se, míg aki nálam butább, rondább, annak sikerült. Főleg amiatt zavar, mert mindenki jön a kérdéssel: "fiúkkal mi a helyzet? Miért nincs senkid? Ki fog unokát szülni anyukádnak? Válogatós vagy?". Nem tudom, egyszerűen így alakult, de tény hogy nagyon zárkózott vagyok. Engem nem zavarna, ha valakinek én lennék az első barátnője. Viszont ahogy haladok a korral, fel kell vállalnom azt is, hogy 20+ évesen még nem volt barátom. Szar helyzet...
2016. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!