Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki képes lefeküdni egy olyan pasival, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

A ribi tudta, hogy én vagyok a pasinak, mégis mikor én nem voltam a közelben, a csaj izgatta azt a mocskot, ő meg megadta magát. Amint megtudtam, egyből kidobtam azt a szerencsétlent.

Milyen lány az ilyen? Oké, hogy a pasi is akarta, de akkor is!



2012. júl. 31. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Kettőn áll a vásár! Mindenki magára gondol! Én és megtenném simán, ha a lánynak volna barátja és velem lefekszik akkor miért ne! Aki képes megcsalni a párját ott gondok vannak már és az a kapcsolat nem fog sokáig tartani! 24F
2012. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
már bocsi de ez az oldal nem azért van hogy it sajnáltasd magad. inkább a srác hibája, meg lehet hogy a tiéd is hogy lefeküdt egy másik lánnyal. valamit te nem tudtál neki megadni amit a másik lány igen. ez van, majd jön más.
2012. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

a barátod is ugyanakkora ku*va :-)

meg Te is, mert összeálltál egy ilyennel :-)

2012. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:
0%

Erről a lányról azt gondolom, hogy szerzett magának egy pasit...tévednék?

Ha nálatok minden a legnagyobb rendben lett volna, nem tudta volna elvinni. Gondolkodj!

2012. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha megcsalt akkor az a te hibád babám a fiu nem szeretett eléggé te meg csak erőltetted az nem ér semmit!!!
2012. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nàlam hasonlo szituk voltak, de a sràc nem engedett a csàbitàsnak (legalàbb is nem tudok rola), de a rohadt dagadt kur.va letojta azt hogy pont a völegényemre készül ràhajtani, ugy hogy én is ott voltam, ràadàsul a szandika pasija is...Persze agadja hogy ez volt, de hàt...én az ilyen nöket rühellem! Egy pàrkapcsolat szent dolog!!! Ha viszket a pi.na, menjen el hivatàsosnak! Ja, nem jo, ök nem süllyednek le az ö szintjére...Jobbat mondok: Az ilyen kur.va àssa el magàt!! Lehet hogy van olyan kapcsolat amit meg lehet bomlaszani, de ha baj van azt 2 embernek kell mgoldania, nem hàromnak!!!! volt olyan kapcsolatom, ahol àllitolag boldog volt a sràc, mégis jött a kur.van belepiszkàlt, én meg szenvedtem, hiàba adtam bele mindent a kapcsolatba, jöttek ezek a büdös bàlnàk, és puf neki...Most lagzira készülünk pàrommal, és nagyon nem szeretném, ha megismétlödne az 3-an pàrban-szitu, mert az is biztos, hogy legközelebb nem fogom annyiban hagyni hanem vrekedés lesz! a nem, csak verés...
2012. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ott az a lehetőség, hogy a pasi megy rá a csajra nem minden esetbe kell őket csábítgatni:S
2012. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!