Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő? Mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő? Mit tennétek? Hogy reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A TÖRTÉNET NEM RÓLAM SZÓL, HANEM EGY ISMERŐSÖMRŐL, de érdekel mások véleménye a szituációval kapcsolatban.

Adott egy 22 éves lány, aki legyen Nóri. Adott egy 41 éves ffi, Tibi. Munka kapcsán ismerkedtek meg, úgy heti 1-2 alkalommal találkoztak. Mindig is tett utalásokat Tibi, hogy tetszik neki Nóri stb. Végül a férfi kezdeményezett és kért egy találkozót a lánytól. Megtörtént a találka, még csak csók sem volt, csak ölelés, némi kézfogás/simogatás. Nóri szavaival élve még nem volt ilyen csodás napja 22 év alatt. Utána pár hétig nem is találkoztak, nem beszéltek. Tibi megkereste őt facen, ráírt, új találkozót kért. Nóri belement, itt már minden volt, szex stb.

Nóri teljesen belebolondult Tibibe, a gond csak az, hogy felesége van és 3 fia. Tibi sem közömbös, nem csak szexet akar (én magam is láttam, hogyan néz Nórira).

A lány nem várja el, hogy elváljanak, tudja hogy sok közös jövőt nem tart nekik a sors, mégsem tud elszakadi Tibitől.

Nórit az anyja mondhatni kitagadta, leqrvázta. Legjobb barátnői ellene fordultak. Nektek mi a véleményetek? Hogyan reagálnátok/cselekednétek Nóri, Tibi, Nóri anyja, barátnői és esetleg Tibi felesége helyében?

Én magam nem tudom mit tennék, ha én velem lenne ilyen helyzet. Nóri is tanácstalan.


2016. nov. 3. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi a véleményem? Mindkettő gerinctelen.
2016. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Én voltam hasonló helyzetben. Szeretője voltam egy nős pasinak ,de ezt tudták a barátnöim is és mégsem löktek el maguktól ,ebben a történetben a bnők nem barátnök,ha ilyen miatt ellökik az embert.A szüleim is tudták mégsem tagadtak ki. Minek mondta el egyáltalán??
2016. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

"Nóri teljesen belebolondult Tibibe"

"Tudja hogy sok közös jövőt nem tart nekik a sors"


Ez rossz kombináció. Hogy elkerüljék a sok szenvedést, ne találkozzanak jó ideig. Csak mikor már barátként érzik a másikat. Ha szakítás utána Tibi rájön hogy boldogtalan a házasságában, megpróbál javítani, mégsem sikerül, és elválik, és Nóri egyedül van, akkor legyenek együtt míg meg nem unják.

2016. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
A 40-es pasas egy tipikus kapuzárási pánikos (...), a lány meg simán egy olcsó ribi. Az anyja helyében elsírnám magam, hogy ilyen gyerekem van. Ismerősi körömben volt már ilyen lány, őt csak simán elkerültem utána. (23/f)
2016. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Tibi nejének le kellene vágnia Tibi tökeit és Nóri szájába és orrába tömnie...amíg az első kínokban kivérzik, addig a másik csöndben megfullad. :)
2016. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szóval ennyitől már vki ribi lesz?

Támogatni nem támogatom,de szerintem ez erős túlzás.

Gondolom azért mondtal el a barátainak és anyukájának, amiért nekem: tippet,ötletet,véleményt,támogatást várt.

2016. nov. 3. 21:55
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
De erre milyen tippet lehet varni ugy megis? Akinek annyi esze van, hogy minden helyzetben a viszketo puncijara/farkara hallgat, mint ezek ketten, annak mondhatsz barmit, ugyis osztonlenykent addig fogjak folytatni a viszonyt, amig le nem buknak/nem talalnak mas agymelegitot maguknak. De ha tanacs kell nekik, akkor parancsoljanak: novesszenek gerincet, es vonatkoztassak el a figyelmuket altaji igenyeikrol, es vegre viselkedjenek emberkent, ne pedig valami osztonlenykent, akik addig terjednek, hogy "de hat en annyira kivantam es sosem volt meg ilyen!".
2016. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Mi az, hogy "ennyitől"..?! Egy nős, gyerekes apuka farkán pörgött, azt ilyet mi másnak lehetne nevezni?! A legundorítóbb dolog belemaszni másnak a házasságába/kapcsolatába, persze a "Tibit" sem kell félteni, ő neki kéne több esze legyen, ő tartozik kötelezettséggel a felesége és a családja irányába. Mindkettő egy gerinctelen, alja ember, remelem ugyanezt fogják a sorstól visszakapni!
2016. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz kérdező. Az ilyen egyetlenegyet vár csak el a másiktól: Azt, hogy tisztára mossa a saját erkölcseit, mert ahhoz is kevés, hogy felvállalja a tetteit. Voltam már ilyen helyzetben, tőlem is vártak ilyen "megerősítést". Nem kapta meg.

Az a legalja egyébként, amikor még hazudozik is, szépíti a saját tettét, nehogy valaki ne őt támogassa. Bár ebben az esetben nem tudom előfordult-e, de szokott.

2016. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Miért mindig a szeretőt kell hibáztatni,komolyan?? Hiszen ő csak jön meg szerelmes,ő nem csalt meg senkit.Itt a legnagyobb hibás a faszi,aki csalja az asszonyt,őt miért nem ítéli el senki,csak a szeretöt?! Ezt sosem értettem. A csávót nem kellene kedves 5-öske kínok kínhai között megölni,ahogy leírtad csak szeretőt??!
2016. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!