Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Ti vevők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Ti vevők vagytok a szórakozóhelyeken, pubokban való ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Amikor elmentek az ismerősökkel vagy barátnőkkel kikapcsolódni, szórakozni. Közben ott a lehetőség hogy az este folyamán férfiakat ismerjetek meg. Kialakulhat ilyenből komoly kapcsolat is, nyitottak vagytok rá? Vagy az este folyamán inkább csak a felszabadultságotoknak köszönhető a másik fél iránt kommunikált nyitottságotok? Komolyan tudjátok venni másnap azt, hogyha a férfi megkeres titeket azzal a céllal hogy randira hívjon? Kort is legyetek szívesek írni!

2016. nov. 4. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Ezek seholse vevők semmire.
2016. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

az osszes baratom igy ismertem meg.


35

2016. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Nagyon ritkán.
2016. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Én nyitott vagyok erre.

20/l

2016. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán.

23

2016. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha nagyon bejött, és másnap is tudok vele értelmesen beszélgetni, akkor nyilván örülök, ha elhív randizni.
2016. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vagyok rá vevő. Eleve nem szeretek ilyen helyekre járni, néha-néha elmegyek a barátnőimmel, ha úgy adódik, de ha valakivel ott megismerkedek, nálam szinte esélytelen, hogy legyen belőle valami. Általában nagyon mások vagyunk.
2016. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Akkor hol van lehetőséged ismerkedni? Munkahely, iskola?
2016. nov. 5. 15:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyitott vagyok bármikor arra hogy új embereket ismerjek meg. Többször is volt már hogy utána találkoztunk, vagy randira hívtak. Valamikor lett belőle valami, valamikor meg nem. De én olyan típus vagyok hogy szeretek ismerkedni, beszélgetni idegenekkel is, természetesen ha szimpatikusnak tűnik akkor hosszasan, ha annyira nem akkor pár szót váltok csak vele.

22

2016. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Általában a barátaim és az ismerőseim által ismerek meg új embereket. Múltkor például az egyik barátnőm grillezős-beszélgetős délutánt szervezett, az ilyeneken általában az ő barátai vannak, akik szintén hoznak új embereket. Egyébként szórkozóhelyeken kívül szinte akárhol szívesen veszem, ha leszólítanak, bár az utcán pl. jóval bizonytalanabb lennék, mint a fentebb említett baráti összejövetelen.
2016. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!