Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a külföldi pasikról a szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Könnyen felszednek bárkit? Milyen lányok jönnek be nekik?

2016. márc. 19. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A feketéket különösen szeretem. Tartok is otthon hármat.
2016. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a jó öreg Mészöly papa megmondta élő adásban, ezeket lerángatják az első fáról és hozzá Európába táncolni.
2016. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
7%

Sokkal kezdeményezőbbek és bátrabbak, mint a magyarok. hozzám a legtöbb mindig egyenesen odajött és meghívott táncolni vagy inni, míg a magyarok tánc közben hátulról akarnak bekebelezni, mint valami amőba, és hozzád dörgölőznek fúj, aztán meg az istennek se értik meg, ha neked ez nem jön be.

A közel-keletiek meg a feketék általában szeretik a nagy feneket, úgyhogy elsősorban szerintem rájuk mennek, de ha tudsz flörtölni, akkor igazából tök mindegy, nekik is azért eltérőízlésük van, de a magyar lányokat általában a külföldiek szeretik, mert mi elég könnyűvérűek vagyunk pl a muszlim lányokhoz képest, szerintem Európában nálunk csak a lengyelek ribisebbek :D

2016. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Én szórakozóhelyen kizárólag külföldiekkel kezdek, de nem szándékosan csak aki megtetszik arról mindig kiderül hogy külföldi. Szóval az első meglátásom hogy sokkal jobb pasik mint a magyarok. A másik hogy ők nagyon lazák, nyitottak, sokkal spontánabbak buli közben. Csak szimplán szeretnék jól érezni magukat, ezért úgymond olyan "céltalanok". Ha úgy alakul hogy tetszik nekik egy lány akkor kezdeményeznek, de nem görcsölnek rá és nem csinálnak problémát semmiből. A barátaikkal is jól érzik magukat és olyan lányokhoz is oda mennek akiktől nem akarnak semmit, csak úgy a buli kedvéért táncolni, aztán mennek tovább. Nekem nagyon szimpatikus ez, sok magyar pasi csak áll egy helyben és lesi a lányokat majd vagy erőszakosan vagy félszegen odamegy, ha a lány elküldi akkor meg vagy kiakad vagy depressziós lesz. A csinos, nőies, de természetesebb lányok tetszenek inkább nekik. Persze ez csak az én véleményem, én ezt tapasztaltam. Nagyobb eséllyel szednek fel csajt mint a magyar fiúk. Viszont első sorban nem komolyan akarnak ismerkedni, nem párkapcsolatot keresnek ott. Azért azt megjegyezném hogy inni azt tudnak rendesen, de még így is jól kezelhetőek.

Nyilván most azért általánosítottam, tényleg csak a saját tapasztalataimból indultam ki, lehet nekem csak mindig szerencsém van velük, azért tudok ilyen jókat mondani:D

2016. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Qrvajó vagy 4-es - a legtipikusabb nő az országban:


Magyar: erőszakos, nem ért a nemből

Külföldi: Vagány, oda mer menni


Magyar: elküldöm, erre rinyál... szánalmas

Külföldi: Sosem küldöm el, nem is rinyál, mint a magyar fattyak


Magyar: iszákos, szarember

Külföldi: Hát tudnak ám inni ;)


Jé, bakker, hát ma van a kettős mérce világnapja!

Vivát, vivát!

2016. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!