Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az internet tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az internet tele csajozási tanácsokkal, puákkal, mikor az lenne a lényeg, hogy magunkat adjuk?

Figyelt kérdés
Én egy nővvel nem szeretek másként beszélni, hanem úgy, mint a barátaimmal. Pl. szeretek, játékokról is beszélgetni, sorozatokról is és nagyon örülök annak, ha nyitott erre. Én úgy gondolom, hogy ugyanolyan emberek, nem angyalok vagy istenszerű lények. Mikor ezeket a tanácsokat nézem, hogy mit mondjunk és mit ne mindig azt gondolkodom, hogy mennyire hülyének nézik az embereket pláne a pua, akik még több száz ezer forintal is lehuzzák az embereket. Szerintem nem kéne ennyire külön venni a nemeket, hanem mint emberekről beszélnénk, már lazábbra lehetne venni az egészet. Emlékszem annakidején mennyire ráparáztam arra, hogy miket kell mondani, de a kulcs nem más, mint az, hogy magunkat adjuk.
2016. nov. 5. 14:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
46%

Mert a sok elkeseredett szerencsètlen mèg annyira se kèpes hogy egy nővel/lánnyal beszèlgetni tudjon vagy esetlegesen felszedje :)

Szerintem sokkal jobb ha ezeket figyelmen kivül hagyod ès magadat adod.! ;)

2016. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanezt gondolom, csak női oldalról. Mást adni, mint aki vagy nagyon fárasztó. Meg ugye az is ott van, hogy akkor nem is engem kedvel, hanem egy netes dumát.
2016. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert jelenleg sem önmagadat adod, hanem egy társadalmilag kondicionált énedet, amire egy csomó felesleges gátlás rárakódott, ezeket érdemes lebontani, amihez jó eszköz lehet a PUA. Amúgy sem adod soha önmagadat, illetve több "önmagad" vagyis több szerep létezik, hiszen édesanyád társaságában sem ugyanazt a szerepet "játszod", mint mikor a haverokkal sörözöl vagy épp a főnököddel tárgyalsz.
2016. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled teljesen. Nőként én sem szeretném, ha egy pasi megjátszaná magát, vagy betanult szövegeket mondana nekem. Természetellenes az egész, és én is magamat adom, mindegy, hogy férfival vagy nővel beszélek. Szeretek sokféle dologról beszélgetni, többek között sorozatokról, könyvekről is.
2016. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Én egy nővvel nem szeretek másként beszélni, hanem úgy, mint a barátaimmal."


És amúgy jelenleg elégedett vagy a szerelmi életeddel vagy valahogy mindig barátként tekintenek rád és nem szexelsz olyan gyakran, mint szeretnél?

2016. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled ebben, de az a tapasztalatom, hogy ha nem is tudatosan, de szinte mindenki szerepjátszást vár el. Én még pont nem vagyok ebben annyira jó, mert nem ismerek sok íratlan szabályt, hogy mikor mit kell csinálni, mi mit jelent, próbálom az eszemet használni, de sokszor nem ésszerűek ezek a dolgok.

Különböző helyzetekben, emberekkel is igyekszem legalább annyira hasonlóan viselkedni, hogy egyértelmű legyen, ki vagyok én, és ugyan nyilván nem pont ugyanazt csinálom otthon még a főnökömmel, de senki nem lepődik még rajtam, ha más környezetben lát, hogy "rád sem ismerek". Ezt igyekszem következetesen betartani, es jó lenne, ha mások is így tennének.

2016. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs még szerelmi életem, ismerkedem csak még nem találtam értékes lányt.
2016. nov. 5. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagyis nem működik a tanácsod még önmagadnál sem.
2016. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#6 Én sose szerettem szerepeket játszani, mindig szorongtam emiatt. Miota magamat adom sokkal nyugodtabb vagyok és lazábban ismerkedem.
2016. nov. 5. 15:45
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Most azért mert még nem jött össze fogjam be a pofám? Ezt a buta felfogást! Egyszerűen csak rájöttem több mindenre, és vannak végre elveim.
2016. nov. 5. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!