Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az internet tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az internet tele csajozási tanácsokkal, puákkal, mikor az lenne a lényeg, hogy magunkat adjuk?

Figyelt kérdés
Én egy nővvel nem szeretek másként beszélni, hanem úgy, mint a barátaimmal. Pl. szeretek, játékokról is beszélgetni, sorozatokról is és nagyon örülök annak, ha nyitott erre. Én úgy gondolom, hogy ugyanolyan emberek, nem angyalok vagy istenszerű lények. Mikor ezeket a tanácsokat nézem, hogy mit mondjunk és mit ne mindig azt gondolkodom, hogy mennyire hülyének nézik az embereket pláne a pua, akik még több száz ezer forintal is lehuzzák az embereket. Szerintem nem kéne ennyire külön venni a nemeket, hanem mint emberekről beszélnénk, már lazábbra lehetne venni az egészet. Emlékszem annakidején mennyire ráparáztam arra, hogy miket kell mondani, de a kulcs nem más, mint az, hogy magunkat adjuk.
2016. nov. 5. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Én is olyan kapcsolatot akartam mindig, ahol ha baj van, azonnal a párommal beszélem meg, mert ő a legjobb barátom is.


Nem olyat, hogy a barátnőimmel vagy a gyakorival kell megoldanom a problémákat.

2016. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

ez olyan mint amikor nőknek adnak el minden szart, hogy attól szebb lesz, vonzóbb blabla. a pua is ilyen. a sok hülye fizet érte, mert azt hiszi van értelme.

egy erőltetett, szándékosan felvett stílust pedig ne hasonlítsuk már össze azzal, hogy az anyjával nem megy a gyerek sörözni, és nem beszéli ki pl a szexuális életét...

2016. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"egy erőltetett, szándékosan felvett stílust pedig ne hasonlítsuk már össze azzal, hogy az anyjával nem megy a gyerek sörözni, és nem beszéli ki pl a szexuális életét..."


Látszik, hogy nem sok PUÁ-val beszélgettél még és nem nagyon értesz a témához, max. felszínesen.

2016. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!