Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Visszautasítáno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Visszautasítánok emiatt egy lányt, megundorodnátok tőle?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, adott egy lány, aki szimpatikus nektek, vonzódtok hozzá, esetleg ismeritek egy ideje és érzelmeket is tápláltok iránta.

Erről a lányról kiderül hogy szőrösödési problémákkal küzd, azaz szinte mindenhol szőr nő rajta, hol gyengébben, hol erősebben.

A lány ahogy csak tud szőrtelenít, gyantázza magát ahol csak tudja, de pl a hátán lévő sötét pihékkel nem tud mit kezdeni, és ugye amíg gyantázhatóra nő a szőr addig észrevehető is, főleg ahol picit erősebb, pl a hasán, lábszárán.

Ha észreveszitek ezt, szóvá teszitek? Esetleg otthagynátok emiatt a lányt, undorítónak tartanátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!

19l



2016. nov. 5. 16:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak ha teszel ellene... senki nem akar természetes nőt.
2016. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Küzdök ellene, gyantázok és epilálok "tokától bokáig"... csak ugye, nem lehet ezt teljesen elfedni. Főleg hogy elég érzékeny a bőröm, és előfordul kipattogás, pirosság.
2016. nov. 5. 16:56
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a sok szőrös lány mostanában? A vukik évébe léptünk?

Egyébként egyáltalán nem olyan nagy probléma ez mint amekkorának képzeled. Engem sem zavarna különösebben amíg teszel ellene. Nem értek hozzá, de biztos van már egy csomó tuti szőrtelenítő módszer, tedd meg amit lehet és ennyi. Csak bajszod ne legyen, az tényleg ciki.

2016. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig voltak szőrös lányok, csak a fiúcskák miatt ciki volt beszélni róla.
2016. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Engem pont nem zavarna mert én is nagyon szőrös vagyok. 20f
2016. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Letezik lezeres szortelenites, ugyan nem olcso, de tenyleg megeri, es egyre ritkabb, gyengebb szor no majd ki ujra, mig vegul teljesen elhalnak a szorok. Probald meg ezt, nekem bejott.

Plane most telen, azzal ugyanis nem lehet napra menni. Nyarra aztan jobb lesz majd, eleg egy-egy szintentarto kezeles, ha addig nem oldodott meg a problema.

2016. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam az IPL szőrtelenítéssel, sajnos nem használt, a lézeres kipróbálására még nem volt pénzem.:/
2016. nov. 8. 00:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,hasonló korú és nagyon szőrös,szó szerint mindenhol. Van akit zavar,van akit egyáltalán nem érdekel és olyannal is találkoztam akit izgat. Én már elfogadtam magamat ilyennek,a többi másodlagos.
2016. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!