Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Visszautasítáno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Visszautasítánok emiatt egy lányt, megundorodnátok tőle?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, adott egy lány, aki szimpatikus nektek, vonzódtok hozzá, esetleg ismeritek egy ideje és érzelmeket is tápláltok iránta.

Erről a lányról kiderül hogy szőrösödési problémákkal küzd, azaz szinte mindenhol szőr nő rajta, hol gyengébben, hol erősebben.

A lány ahogy csak tud szőrtelenít, gyantázza magát ahol csak tudja, de pl a hátán lévő sötét pihékkel nem tud mit kezdeni, és ugye amíg gyantázhatóra nő a szőr addig észrevehető is, főleg ahol picit erősebb, pl a hasán, lábszárán.

Ha észreveszitek ezt, szóvá teszitek? Esetleg otthagynátok emiatt a lányt, undorítónak tartanátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!

19l



2016. nov. 5. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2016. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki azt a kérdést, mindenesetre köszönöm hogy belinkelted, elolvasom az ottani válaszokat is.
2016. nov. 5. 16:14
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

"Nem én írtam ki azt a kérdést.."


Kit akarsz te h..lyének nézni?

1. a kor is egyezik

2. a probléma is dettó ugyanaz


Elég szomorú, hogy ismeretlen embereket ennyire h..lyére veszel, és még tőlük vársz tanácsot!

2016. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg kezelnéd akkor nem zavarna. Mindenkinek van valamilyen hibája, amiről nem tehet neked ez, nekem más. Én elfogadnálak így, nem lenne kizáró ok. 23/F
2016. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Látom, 1. válaszoló ingerült. Hiszen hogy is lehetne a világon a többmillió emberből 2 ugyanolyan korú lánynak hasonló problémája? Felháborító!:O

Az értelmes válaszokat viszont köszönöm.;)

2016. nov. 5. 16:22
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

És két napon belül teszi fel mind a kettő ugyanazt, ugye? :D


Hát, micsoda véletlen!! :D Az élet tele van meglepetésekkel. :D

2016. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
1-es, marhára ráérhetsz, ha észreveszed, hogy ilyen kérdés volt már 2 napja is az oldalon. :D Nézd meg szexualitás témakörben, hogy napi hány olyan kérdés van, hogy kicsi a mellem, salátás a puncim, meg kicsi a farkam, általában 18-25-ös korosztály van mögötte, és valószínű nem ugyanattól a 2 embertől származik.
2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

#7


Azért vettem észre, mert az előzőre válaszoltam, én írtam a 3. választ!

És mivel mostanság kevés kérdésre válaszoltam, azért jó hogy beugrik, hogy ha valami ismerős számomra.

2016. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavarna. És ha akarná, segítnék neki.
2016. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna nem ez számít... 25f
2016. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!