Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek az ilyen fiús lányokról?

Figyelt kérdés

Én fiús vagyok valamennyire, ez inkább nálam abban nyilvánul meg, hogy sportos, erős. Szívesen végzek fizikai munkát.Szeretem a fiúsabb sportokat is. Túrázok, és nem ilyedek meg attól se ha sáros leszek, nem vagyok kényes nyávogós. A nehezebb fizikai dolgokat is szeretem megcsinálni, de azért van amit nem, és átadom a fiúknak. Utálok vásárolni. Öltözködésem is sportos, nem hordok magassarkút, és nem festem magam. De hordok szoknyát, lányos szandált. Középhosszú a hajam, és néha csinálok frizurát.

Lelkileg érzékeny vagyok, valamint szociálisan érzékeny. Szóval azért nőies is vagyok.

Erről mi a véleményetek?


2010. ápr. 28. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ne sportold el a melled :D (félig-meddig vicc)


Egyébként nagyon szeretem az ilyen lányokat, a mostaniak szinte mind kivétel nélkül naplopó lusta disznók. Persze vannak kivételek. 15/f

2010. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem vagy szőrős, és nem olyan a hangod mint Gábor Áron rézágyúja és mindenhol többnyire gömbölyödsz plusz nem dohányzol nem iszol akkor teljesen rendben van!!



28F

2010. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Bocs én lány vagyok, de sztem teljesen okés vagy. én mondjuk azért lányosabb vagyok de én se vagyok egy "tündibündi" kiscica típus. a lényeg, hogy azért a másik végletbe se ess.
2010. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ritka az ilyen lány, jobb az ilyen, mint a nyafogós festős hisztis fajta, kik felborzolják az idegeimet (meg gondolom mások idegeit is). Viszont mindenkinek más az ízlése.


20/F

2010. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Teljesen ugyanilyen vagyok!!!!!!

Focizom, kajakoztam, atlétikéztam, imádom az autókat, motorbolond vagyok, szeretem a rapet, imádok enni stb.

Nem fogyókúrázom azért h kilátszódjanak a bordáim.

Örülök h vannak lelkitársaim:D

Nadett 20/L

2010. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen rendben van ez a dolog, de azért néha kirittyentheted magad, és érezd magad igazán nőnek...

Én is eléggé karakán stílus vagyok, autót tuningolok, nagyszájú, szókimondó vagyok, szeretek dolgozni is.

De, ha kell, akkor nőies vagyok, szaténszalagos bugyit kötök fel, kisminkelem magam és elcsábítom a kedvesem. Én így érzem magam jól, meg kell találni az egyensúlyt. És a párodnak is tetszeni fog...


:)

24N

2010. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyen lányok "jönnek be". A párom is hasonló, szeret focizni, remekül vezet (jobban, mint én sajnos), tud értelmesen gondolkodni, stb, stb.


Szerintem épelméjű ÉS ép lelkű fiúra sokkal jobbak az esélyeid, mint a cincogó-picsogó plázatyúkoknak.

2010. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szoktam nőiesen is öltözködni, meg viselkedni. Alapból is érzem, hogy azért a fiús tulajdonságaim ellenére is nőies vagyok. De én olyankor ha nőies vagyok inkább a Kapolcsos, világzenés, táncházas, nem mini, hanem mondjuk térdig érő pörgős szoknyás, topánkás, tarisznyás típus vagyok.
2010. ápr. 29. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok:D:D:D

Bár én nem sportolok fiús sportokat, futni szoktunk kijárni a srácokkal *-* meg kutyátsétáltatni *-*

Én inkább lános-fiús tipus vagyok. Van mikor fiús pólók nadrág meg minden, de én sem ilyedek be a nehezebb fizikai munkáktól, imádok biciklizni (bár nekem könnyebb volt elfogadtatni magam a fiúkkal, mert eleve BMX keróval kezdtemXD)... de van mikor magassarkú, köldökpólós kiscsaj vok, de akkor is keróvalxD. Együtt lógunk a fiúkkal, egy csomót, nekik bejön :D:D

Ha van egy kutyád (nálunk legalábbis), akkor már be vagy véve a kisbandábaXD vagy egy jó biciklid XD:D:D

2010. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csatlakozom: én is ilyen vagyok, szeretem a fizikai munkát és engem sem zavar, ha sáros-koszos leszek.

imádok túrázni, szeretem a kocsikat, nem hordok magassarkút, nem használok festéket. Nem iszom, régebb dohányoztam, de már nem.

Barátommal már másfél éve együtt vagyunk és eddig soha nem volt panasza amiatt, hogy fiús vagyok. Ő ezt szereti és szerintem nem ő az egyetlen ilyen pasi.

18/L

2010. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!